پست وبلاگ

کاخ را در کاخ ببینید

سیزدهمین نمایشگاه گروه نقاشی “نبش کاخ” با عنوان «کاخ در کاخ» در گالری هنر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برپا می‌شود. در این نمایشگاه با رویکرد هنر مدرن، سبک‌ها و تکنیک‌های گوناگون و شخصی هنرمندان این گروه نقاشی در معرض دید قرار گرفته است.

بهنام جلالی، رضا هدایت، منصور دولو، حسین مراد نژاد، سعید فلاح فر، بامداد رضوانیان، صابر سلیمانی، محمد لقمانی، محمد افتخاری، لیلا محمدی، ابراهیم اکبری گرز، امیر حسینی، رویا حسینی، سلماز خالق پناه، بنفشه خرم، مریم دارابی، ساناز خدادادی دهکردی، فروزان رحیمی، مینا رفیعی نژاد، حسین زارعشاهی، وحید سجادیان، زهرا غلامی، عاطفه فهیمی نسب، آمنه مددی، فواد مرادی، ملیحه مهجور، نسیم نوبهار و ویونا وژد هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه هستند.

به گزارش مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، گروه نقاشی نبش کاخ متشکل از اساتید، نقاشان مطرح ایران و کارشناسان ارشد نقاشی با هدف ارائه اثار متفاوت از سال ۱۳۹۲ تشکیل شده است. به همین منظور سیزدهمین نمایشگاه این گروه با عنوان «کاخ در کاخ» در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران بر پا است که همچون گذشته آثار تعدادی هنرمند میهمان نیز در کنار گروه به نمایش در می‌آید.
آیین افتتاح این نمایشگاه جمعه ۱۴ اسفند از ساعت ۱۴ الی ۱۹ برگزار شده و این نمایشگاه تا ۲۱ اسفند همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۷ پذیرای هنردوستان است. علاقه مندان برای دیدن نمایشگاه یاد شده می‌توانند تا ۲۱ اسفند همه روزه به گالری هنر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران واقع در میدان شهید باهنر (نیاوران) مراجعه کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *