پست وبلاگ

امکان کاهش سر فاصله حرکت قطارها به دلیل ایمنی مسافران وجود ندارد

به گزارش اکوتو ، درباره کاهش سر فاصله حرکت قطارها در خط سه مترو به دلیل ازدحام جمعیت در ایستگاه تقاطعی چهارراه ولیعصر، اظهار داشت: در خط سه ازدحام جمعیت وجود ندارد و حجم قابل توجه مسافران در ایستگاه چهارراه ولیعصر مربوط به خط چهار است.

وی با بیان اینکه هم اکنون امکان کاهش سر فاصله حرکت قطارها به دلیل امنیت قطار و ایمنی مسافران وجود ندارد، ادامه داد: در قطارهای شهری سیستمی به نام ATP وجود دارد که باعث تنظیم سر فاصله حرکت قطارها می شود اما به دلیل اینکه هنوز خط یه تکمیل نشده امکان تکمیل این سیستم میسر نشده است.

معاون امور ایستگاه های شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه تصریح کرد: بنابراین سر فاصله کنونی حرکت قطارها در این خط سر فاصله ایمن است و زمانی که خط تکمیل شود زمان تردد قطارها مانند سایر خطوط خواهد شد.وی با تأکید بر اینکه کاهش سر فاصله قطارها منوط به تکمیل سایر ایستگاه هاست، خاطرنشان کرد: باید سیستم کنترلی قطار در همه ایستگاه ها راه اندازی شود بنابراین در ساعات خاص هم امکان کاهش سر فاصله وجود ندارد و باید به صورت یکپارچه این امر انجام شود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *