پست وبلاگ

دنبال کاهش مبلغ ویزا و افزایش مدت آن برای اربعین هستیم

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت تأکید کرد: رایزنی‌هایی را با مقامات عراقی برای سفر زائران کشورمان در ایام اربعین انجام داده‌ایم تا تسهیلات لازم در زمینه ویزا و مدت اقامت انجام گیرد.

محسن نظافتی در گفت‌وگو با تسنیم به برنامه ریزی سازمان متبوعش برای ایام اربعین اشاره کرد و افزود:‌ نامه‌نگاری برای ایجاد تسهیلات به زائران انجام گرفته و امیدواریم مسئولان عراقی هرچه زودتر به خواسته‌های ما پاسخ دهند.

وی ادامه داد: در ارتباط با سفر اربعین باید موضوع ویزا هرچه زودتر مشخص شود و ما در درخواست خود موضوعاتی نظیر تعیین تکلیف برای صدور ویزا، مشخص شدن ویزای اتباع غیرایرانی که در کشور ما سکونت دارند، بیشتر شدن محل‌های صدور ویزا، طولانی‌تر شدن مدت زمان ویزا و کاهش مبلغ آن را مطرح کرده‌ایم.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از برگزاری جلسه ستاد مرکزی اربعین در روز دوشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: برخی جلسات کمیته ثبت و جذب و تشرف زائرین پیش از عید برگزار شد و جلسه ستاد مرکزی اربعین به‌منظور برنامه ریزی برای این سفر معنوی انجام می‌گیرد.

نظافتی خاطرنشان کرد: امیدواریم با توجه به تمهیداتی که اندیشیده می‌شود و با همکاری مسئولان عراقی بتوانیم شرایطی مناسب برای زائران کشورمان فراهم آوریم و سفر مناسبی را ترتیب دهیم.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *