پست وبلاگ

حرف دل کادر فنی تراکتور/شما با این نظر موافقید؟

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، شروع موفقیت های تراکتورسازی با سرمربی خود امیر قلعه‌نویی فعلا به مذاق هواداران تراکتور خوش آمده است. آن‌هایی که به موفقیت تراکتور با امیر خان ایمان نداشتند ، حضور قلعه نویی در تبریز را به فال نیک گرفته‌اند و امیدوارند قلعه‌نویی با دیسیپلین و مدیریت زبانزدش تراکتورسازان را از بحران خارج کند.امیر قلعه نویی و شاگردانش در دوبازی اخیر خوب با بازی خوب خود توانسته اند تراکتور بحران زده را به تیمی آماده در سطح آسیا برسانند.

 امیر قلعه نویی که آمار او را به عنوان برترین و پرافتخارترین مربی تاریخ ایران معرفی می‌کند، همچنان با یک شیوه‌ی خاص گل می‌زند، سانتر از جناحین و شلیک توپ به قعر دروازه ! این کلید امیر قلعه‌نوئی برای باز کردن گره رقابت‌ها برابر تیم‌های لیگ برتری است که البته باتوجه به شمار قهرمانی‌های قلعه‌نویی باید این کلید را شاه‌کلید بدانیم.وی  با بازیکن سالاری و باج دادن به بازیکن به شدت مخالف است. در برهه‌ای به خاطر اختلافی که با مهدی کیانی هافبک تراکتورسازی داشتن او را به مدت ۱۶ هفته به کیانی  از تمرین کردن با تیم منع کرد.

قلعه نویی حالا  با  وجود این همه مشکلات ، احتیاج به هوادارانی دارد که شانه به شانه او را در فصل سخت وطاقت فرسای لیگ پیش رو همراهی کند .پس بیاییم با هم در کنار ژنرال کشتی توفان زده تراکتور را به ساحل قهرمانی برسانیم.کادر فنی تراکتور هم فعلا طی تمرینات تاکتیکی ، خود را برای بازی بعدی خود با النصر دبی آماده می کنند و حرف دلشان خطاب به هوادارن وخبرنگاران این است :

حاشیه سازی فعلا ممنوع

آیا شما هم موافقید؟

به امید قهرمانی تراکتور با امیرخان(یاشاسین تراکتور)

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

8 دیدگاه در “حرف دل کادر فنی تراکتور/شما با این نظر موافقید؟

  1. با اومدنش ۱۰۰% مخالف بودیم اما به عنوان مربی و یا فرد روحیه جنگجویی داره اومد به تیمی که همه بهش فحش میدادن اومد وایستاد حالا چه تراختور رو به اوج ببره چه نه به روحیه ی جنگجویی ونترسش من هزاران آفرین میگم و سعی میکنم یاد بگیرم

  2. حاشیه سازی برای تیراختور کبیر به هیچ عنوان پذیرفته نیست الان همه هواداران باید متحد شوند وبا حضور حداکثری در استادیوم تیراختور را به روزهای اوج خود برگردانند

  3. درسته خودمم از لحاظ بازی های قلعه نویی مخالفشم و از طرز بازیش خوشم نمیاد اما با این جمله موافقم.فعلا حمایت اون هم از نوع پرشورش.امتیاز با صدر کمه.حداقل باید سهمیه رو بگیریم.چون یکی از دلایل پیوستن بازیکنا به تیم حساب میشه و حتی یکی از دلایل انگیزشی.

  4. مي خواهم بدونم اقاي كاظم محمودي كه بعد از هر بازي تراكتور مي اومد نطق مي كرد وكلي ايراد مي كرفت چرا بعد از بازي سپاهان و الجزيره نيو مد يك تبريك و افرين بگه، حالا مي فهمم امير خان مي گفت اينها تراكتور رو براي خودشون مي خوان راست مي گفت، همه مي دونيم كاظم دنباله رو رسول خطيبي هست، بترسيم از اخرت، عذر مي خوهيم همگي از ژنرال…..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *