پست وبلاگ

شبکه سوم سیما بالاخره رضایت داد/یک جواب قاطعانه برای ادعای پوچ سعودی ها

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز دقایقی دیگر در دوحه و در چهارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا میهمان تیم الهلال عربستان خواهد بود. بازی که از ساعت ۲۰:۰۵ در ورزشگاه القطر این کشور برگزار خواهد شد و برنده این دیدار می تواند حکم صعود به مرحله بعدی این رقابتها را دریافت کند.

دیداری که به دلیل کارشکنی صعودی ها و ناامن جلوه دادن کشور ایران، می تواند برای نماینده شایسته کشورمان یک بازی حیثتی باشد و با برد در این مسابقه و ارائه یک بازی جوانمردانه و هجومی از سوی تراکتور، جواب بسیاری از ادعا های پوچ و غلط آنها را بدهد.

تنها مصدوم تراکتور ستاره برزیلی این تیم می باشد. بازیکنی که به گفته سرمربی تیم در آخرین تمرین انجام شده در دوحه دچار کشیدگی از ناحیه ران شد و به احتمال زیاد نتواند این تیم را در مقابل الهلال همراهی نماید. اما خبر خوش آنکه مهدی شریفی، مهاجم سرعتی و زهر دار سرخپوشان پس از طی کردن دوران مصدومیت امروز توانایی بازی خواهد داشت تا دست قلعه نویی از انتخاب تک مهاجم خود کاملاً باز باشد.

در تیم مقابل شمار مصدومان و جابه جایی های الهلال بیشتر از تراکتوری ها خواهد بود. به گفته سرمربی این تیم عربستانی به دلیل فشار مسابقات تغییرات زیادی در ترکیب خود خواهد داد و تعدادی از بازیکنان اصلی این تیم دچار مصدومیت هستند. در بین مصدومان الهلال نام بهترین مهاجم خود یعنی آلتون آلمیدا هم به چشم می خورد. بازیکنی که بهترین گلزن الهلال در رقابتهای آسیایی محسوب شده و زننده هر دو گل این تیم مقابل تیم الجزیره امارات بود.

دیگر خبر از تیم تراکتورسازی ایران در آستانه بازی امروز تغییر زمان و مکان این دیدار حساس می باشد که در این سطح مسابقات واقعاً بعید به نظر می رسد. سرخپوشان قرار بود از ساعت ۲۲:۱۵ در ورزشگاه ثانی ابن جاسم دوحه به مصاف تیم الهلال بروند ولی با تغییراتی که بعداً انجام شد مقرر گردید دیدار دو تیم از ساعت ۲۰:۰۵ در ورزشگاه القطر برگزار شود.

دیگر خبر خوش برای هواداران پرشمار تراکتورسازی این است که با پیگیری مکرر کانون هواداران این باشگاه برای پخش مستقیم بازی از شبکه سوم سیما، بالاخره شبکه سوم سیما در کنداکتور خود تغییراتی اعمال کرد تا بتواند این بازی حساس و ملی را در شبکه خود پخش نماید. بنابراین دیدار تیم های الهلال عربستان و تراکتورسازی ایران امروز از ساعت ۲۰:۰۵ به شکل زنده و مستقیم از شبکه سوم سیما و شبکه استانی سهند پخش خواهد شد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *