پست وبلاگ

جشنواره برنج «عنبربو» در ایلام برگزار می‌شود

عبدالمالک شنبه‌زاده در گفت‌و‌گو با تسنیم ، اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن هفته گردشگری، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام جهت اجرای برنامه‌های متنوعی برای این مدت اقدام کرده است.

وی افزود: برگزاری همایش به مناسبت هفته گردشگری، تقدیر و تشکر از افراد برجسته گردشگری، نظارت کار‌شناسان بر برنامه و اجرای آن‌ها در روز گردشگری، تبلیغات محیطی در تمامی ورودی‌های شهر و شهرستان‌ها با همکاری شهرداری، تهیه بسته‌های تبلیغاتی و پخش در مدارس، دیدار با امام جمعه، برگزاری شب فرهنگی در قلعه والی، هماهنگی جهت اجرای نواختن زنگ گردشگری در یکی از مدارس استان، برگزاری جشنواره برداشت برنج عنبر بو در شهرستان سیروان و بازدید رایگان از موزه‌ها و اماکن تاریخی استان از جمله برنامه‌های این ایام است.

شنبه‌زاده همچنین به دیگر برنامه‌ها اشاره و عنوان کرد: برگزاری تور طبیعت گردی رایگان با همکاری دفا‌تر خدماتی گردشگری مسافرتی به منظور آشنایی با جاذبه‌های گردشگری استان، برگزاری نقاشی کودکان با همکاری کانون پرورشی از دیگر برنامه‌های گرامیداشت هفته گردشگری استان است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام، مکاتبه با تمام واحدهای اقامتی استان برای اعمال تخفیف ۲۰ درصدی به گردشگران در طول این ایام و اجرای برنامه در رادیو و تلویزیون استانی و ملی به مناسبت هفته گردشگری را از دیگر برنامه‌های قابل اجرا در این ایام دانست.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *