پست وبلاگ

جاده‌های استان گلستان لغزنده است

عادل مصدقی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: تاکنون بارندگی در جاده‌های استان گلستان به خصوص در محورهای کوهستانی استان گلستان گزارش شده و نیاز است که رانندگان با سرعت مطمئن و احتیاط از این محورها عبور کنند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون همه محورهای استان گلستان باز است، افزود: طرح ویژه راهداری برای ایام تعطیلات عید سعید فطر از روز سه شنبه هفته گذشته در محورهای استان گلستان آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

معاون راهداری راه و شهرسازی استان گلستان تصریح کرد: هم‌اکنون بیش از ۴۰ گروه راهداری در همه محورهای اصلی و کوهستانی استان گلستان مستقر هستند و به مسافران به خصوص در محورهای کوهستانی خدمات ارائه می‌کنند.

مصدقی افزود: با توجه به بارندگی در محورهای کوهستانی استان گلستان، اکیپ‌های راهداری استان در این محورها به خصوص جاده‌های خوش ییلاق آزادشهر، درازنو کردکوی و توسکستان گرگان مستقر هستند.

وی اظهار داشت: با وجود جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه‌ها تاکنون گزارشی از ایجاد خسارت در محورهای استان گلستان نشده است.

مصدقیبه رانندگانی که قصد تردد از محورهای استان را دارند، توصیه کرد که در هنگام رانندگی به علائم ایمنی توجه و فاصله طولی را رعایت و با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

معاون راهداری راه و شهرسازی استان گلستان گفت: طرح تابستانه راهداری استان گلستان نیز از اول مرداد ماه در جاده‌های استان گلستان آغاز می‌شود و تا پایان شهریور ماه ادامه داد.

استان گلستان بیش از ۵ هزار کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی دارد که از پلیس راه نوکنده در غرب استان تا جنگل گلستان در شرق این استان امتداد دارد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *