پست وبلاگ

جاده‌های مازندران لغزنده است

فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک سنگین در محورهای استان, گفت: هم اکنون جاده‌های استان به دلیل بارش باران لغزنده است.

سرهنگ جعفر محمدنژاد در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به نزدیک‌شدن ایام نوروز و آغاز سفرهای نوروزی اظهار داشت: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی سفر خوبی داشته باشند.

وی با بیان اینکه در هیچ‌کدام از محورها مشکلی نداریم, گفت: ترافیک در محور آبعلی تا پلور سنگین است اما در محور فیروز‌کوه به دلیل ۴ خطه بودن هیج‌مشکلی وجود ندارد.

فرمانده پلیس‌راه مازندران گفت: در امامزاده هاشم نیز به‌دلیل بارش برف سنگین شاهد لغزنده‌بودن جاده‌ها هستیم که رانندگان باید با احتیاط کامل رانندگی کنند.

محمدنژاد با بیان اینکه در محور کنداون نیز ترافیک نیمه‌سنگین است، از رانندگان خواست نسبت به حفظ سلامت و امنیت جان خود برای سفر برای رفع نقایص فنی خودروهای خود از نظر ایمنی اقدام کنند.

فرمانده پلیس‌راه مازندران گفت: هوای مازندران قابل پیش بینی نیست و رانندگان باید با تجهیزات کامل شامل زنجیر چرخ، وسایل گرمایشی و آذوقه را به‌همراه داشته باشند.

وی افزود: در صورت نیاز از مسافرت در شب به‌دلیل دید ناکافی و احتمال سقوط به دره‌های اطراف جاده، خودداری و از روز برای سفر استفاده کنند.

محمدنژاد بیان کرد: در بسیاری از محورهای مازندران به‌دلیل تعریض جاده‌ها به رانندگان توصیه می‌شود، از بوق‌زدن و یا تردد در قسمت شانه خاکی جاده‌ها خودداری کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *