پست وبلاگ

برپایی جشنواره تابستانه برج میلاد از ۷ مرداد تا ۱۰ مهر

به‌گزارش اکوتو به نقل از تسنیم،‌ علیرضا شریفی با اعلام این خبر افزود: استقبال شهروندان از جشنواره رمضانی شهر خدا بسیار خارج از انتظار بود و برهمین اساس تصمیم گرفته شد که جشنواره تابستانه برج میلاد تهران با شکل و شمایلی متفاوت از جشنواره شهر خدا و در قالب ۵ شهر از هفتم مرداد ماه تا ۱۰ مهرماه برگزار شود.

وی با بیان اینکه تمامی برنامه‌های جشنواره تابستانه برج میلاد تهران خانواده محور بوده است، ادامه داد: جشنواره تابستانه در قالب ۵ شهر نشاط، شهر بانو، شهر علم، شهر هنر و شهر عاشقی برگزار می‌شود. نخستین جشنواره مربوط به برپایی شهر نشاط است که با رویکرد اوقات فراغت و غنی کردن برنامه‌های تابستانه خانواده‌ها از تاریخ هفتم تا ۱۶ مرداد ماه برگزار می‌شود.

به گفته شریفی، جشنواره شهر نشاط با محوریت کودکان و نوجوانان و ایجاد فضای سرگرمی، نشاط و بازی برای این گروه سنی در کنار خانواده‌ها  در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

مدیرعامل برج میلاد تهران در ادامه به برپایی جشنواره تابستانه شهر بانو اشاره کرد و گفت:این جشنواره نیز با محوریت موضوع زنان و توانمندی‌های آنها از ۲۱ تا ۳۰ مرداد برگزار می‌شود. برپایی کارگاه‌های آموزشی، مشاوره، مشاوره ازدواج، برپایی جشن روز دختر و برپایی غرفه ورود آقایان ممنوع و غیره از جمله بخش‌های این شهر است.

شریفی همچنین به جشنواره شهرعلم  اشاره کرد و توضیح داد: این جشنواره با رویکرد مباحث علمی و همزمان با میلاد با سعادت امام هشتم (ع) به عنوان عالم آل محمد  (ص) از ۴ تا ۱۳ شهریور برگزار می‌شود. در این شهر شهروندان می‌توانند با مباحث علمی در قالب کارگاه‌های آموزشی، آزمایش‌های علمی به روز و جذاب برای عموم مردم، برپایی نمایشگاه عکس با رویکرد خطای چشم و غیره برگزار خواهد شد.

مدیرعامل برج میلاد تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود از برپایی جشنواره شهر هنر خبر داد و گفت:این جشنواره نیز با رویکرد توجه به هفت هنر، برپایی جشن روز ملی سینما، برپایی نمایشگاه‌های مختلف هنرهای نمایشی و تجسمی از ۱۸ تا ۲۷ شهریور برگزار خواهد شد. در این بخش همچنین ویژه برنامه هنر هشتم (روابط عمومی) در قالب برپایی کارگاه‌های آموزش خبرنگاری برگزار می‌شود و به شرکت کنندگان کارت خبرنگاری افتخاری برج میلاد تهران اهدا خواهد شد.

شهر عاشقی آخرین شهر از جشنواره تابستانه برج میلاد تهران است که شریفی به آن اشاره کرد و افزود:شهر عاشقی همزمان با دهه ولایت، هفته دفاع مقدس و هفته گردشگری  از ۱ تا ۱۰ مهرماه برگزار می‌شود که در این شهر ویژه برنامه‌های شاد و جنگ‌های شادی برای شهروندان برگزار می‌شود. ضمن آنکه عموم مردم می‌توانند از خدمات ویژه گردشگری در این هفته با مراجعه به شهر عاشقی برخوردار شوند.

مدیرعامل برج میلاد تهران ضمن دعوت از عموم شهروندان اعلام کرد: شرکت در تمامی برنامه‌های جشنواره تابستانه برج میلاد تهران که بالغ بر ۲۰۰ عنوان برنامه است برای عموم شهروندان رایگان بوده و پایتخت نشینان می‌توانند از ساعت ۱۸ تا ۲۳ به برج میلاد تهران مراجعه کنند.

وی در پایان عنوان کرد: علاوه بر این ۲۰۰ عنوان برنامه، شهروندان پایتخت همچنین می‌توانند از سایر برنامه‌های برج میلاد تهران همچون برنامه روز سینمای برج، بازدید از طبقات مختلف‌‌‌، دلفیناریوم، سینمای شش بعدی، لیزریوم و غیره بازدید داشته باشند و از فضاهای مختلف فرهنگی و اجتماعی برج میلاد تهران استفاده کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *