پست وبلاگ

انتخاب ایرانپوریان یا حمودی سیستم قلعه نویی را افشا خواهد کرد

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم تراکتورسازی تبریز در نیمه نهایی جام حذفی در یک بازی فوق العاده حساس به مصاف تیم استقلال تهران خواهد رفت.

این بازی فردا از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد و هواداران پرشور آذربایجان بار دیگر این فرصت را خواهند داشت تا با حضور پرتعداد خود بار دیگر جهنم سرخ را برای حریفان خود تدارک ببینند.

هر دو مربی تیم های تراکتورسازی و استقلال با توجه به بازی تک حذفی و اینکه چیزی برای از دست دادن ندارند، بسیار امیدوارند تا با بازی خوب شاگردانشان به یک قدمی قهرمانی جام حذفی برسند.

اما سوالی که مطرح است انتخاب سیستم و نوع بازی تراکتور توسط قلعه نویی چطور خواهد بود. آیا قلعه نویی این ریسک را خواهد پذیرفت که با یک ترکیب هجومی تیم خود را روانه میدان کرده و بتواند کار تیم حریف را در ۹۰ دقیقه تمام کند.

سوالی که ذهن فوتبال دوستان خطه آذربایجان را به خود مشغول ساخته و با توجه به بازی هجومی مورد علاقه هواداران، بیشتر تماشاگران حاضر در ورزشگاه تیم خود را رو به جلو خوانده و منتظر یک بازی سراسر هجومی و زیبا و کسب نتیجه مورد نظر می باشند.

به نظر می رسد ایرانپوریان یا حمودی به عنوان مدافع راست ثابت تراکتورسازی این معما را تا حدودی حل کند. قلعه نویی در بازی اول خود با تیم تراکتورسازی از کاپیتان خود در این پست استفاده کرد و با توجه به تساوی این تیم مقابل تیم قدرتمند استقلال تهران که نتایج خوبی در لیگ برتر کسب کرده بود، این انتخاب صحیح به نظر می رسید. ایرانپوریان بازیکنی می باشد که خاصیت تدافعی بیشتری دارد و زیاد تمایل به نفوذ از جناح راست نمی باشد اما قضیه برای حمودی فرق می کند.

علی حمودی که در نبود ایرانپوریان در بازی مقابل تیم استقلال اهواز بازوبند کاپیتانی تیمش را بر بازو بسته بود و با توجه به نیاز مبرم تیم تراکتور به پیروزی در این مسابقه، انتخاب قلعه نویی باز درست به نظر می رسید. حمودی در این مسابقه یک گل در دقایق ابتدایی به ثمر رساند و نفوذ های زیادی در جناح راست این تیم انجام داد و باعث تحت فشار قرار دادن مدافعان این تیم اهوازی شد.

بنابراین اگر قلعه نویی میل به حمله بیشتر روی دروازه تیم استقلال باشد از حمودی برای پست دفاع راست استفاده خواهد کرد و در صورتی که این مربی به این نتیجه برسد که دفاع در ۹۰ دقیقه، باعث از کار انداختن مهاجمان استقلال می شود از کاپیتان اول خود برای این پست استفاده خواهد کرد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *