پست وبلاگ

ایرانپوریان ، کاپیتانی و نیازی که یک تیم به آن دارد

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ یکی از مشکلات فعلی تراکتور عدم وجود رهبری مقتدر در میانه زمین می باشد. تراکتوریها پس از تغییرات گسترده در تیمشان رهبری مقتدر در میانه زمین ندارند. سال گذشته آندرانیک تیموریان یک رهبر مقتدری در میانه زمین بود که توانست تراکتور را تا حد قهرمانی پیش برده و اگر اتفاق ناگوار آخرین بازی نمی افتاد ، حالا کاپیتان آندو رو می توانستیم اولین کاپیتان قهرمان لیگ برتر تراکتور شمرد.

اما امسال ایران پوریان در این مقام قرار گرفته و وظیفه سنگینی را بر دوش دارد. اما تراکتور امسال از این نقطه ضعف هایی دارد و هواداران از این سمت احساس آرامش ندارند. صحبت از محرم نوید کیا باعث شده است که صحبتهایی پیرامون کاپیتانی ایرانپوریان پیش آمده که باعث می شود نیاز قرمز پوشان تبریز به یک رهبر مقتدر بیش از پیش شود.

شما نظرتان را در مورد ایرانپوریان ، کاپیتانی تراکتور  و حضور محرم و کاپیتانی وی در تبریز برای ما بنویسید.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

3 دیدگاه در “ایرانپوریان ، کاپیتانی و نیازی که یک تیم به آن دارد

  1. در اینکه محرم نویدکیا یک هافبک طراح و بازیساز و خلاق ست هیچ تردیدی نیست . اما حضور وی در تراکتور یک وزنه ی سنگین هست که میتواند چرخهای لرزان تراکتور را روان تر بحرکت دربیاورد مطمئنا” با حضور ایشان تراکتور روزهای پر هیاهویی را برابر حریفان خواهد داشت فردا برای جذب نویدکیا دیر است مدیران و مسئولان تراکتور نویدکیا آذریست و میتواند دیار خود را و تراکتور را از این بحران نجات دهد. تراکتور شناسنامه آذربایجان و دیار ستارخان ستدر حفظ و شکوفایی این تیم کوشا باشیم . آرزوی کل تیم های ایرانیست که همچنین تماشاگران پرشور ی مثل تراکتور را داشته باشند و همچنین مسئولین تلاش خود را برای برگرداندن ادینهو به تیم محبوبش که خود وی هم تمایل بیشتری دارد. بامید دیدار تراکتور در صدر جدول رده بندی.
    زنده باد نویدکیا همیشه قهرمان ادینهو قهرمان

  2. در مورد اینکه نویدکیا کاپیتان هست یانه . بایستی عرضکنم حضورتون ایشان کاپیتان با اخلاق و نمونه ایران هست وبا همه بازیکنان ایران صمیمی ست با آمدن ایشان ایران پوریان هم صاحب بهترین و باخلاق ترین تراکتور هست طبیعست که خود او بازوبند را به نویدکیا خواهد سپرد مهم تراکتور و موفقیت تیم هست نه فرد . منش پهلوانی و جوانمردی اتفاقا” در هر دو بازیکن موج میزند . محرم همیشه کاپیتان و همیشه قهرمان خواهد ماند حضور وی در تراکتور جاودانه تاریخ خواهد ماند.برای تراکتور بانویدکیا که در آسیا هم تجربه نائب قهرمانی دارد آرزوی موفقیت داریم با تقدیم احترام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *