پست وبلاگ

ایران خودرو : قرار بود ۳۰۰هزار خودرو بفروشیم !

مصطفی خان‌کرمی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه هنوز وزارت صنعت بخشنامه جدیدی مبنی بر توقف فروش خودرو در قالب وام ۲۵ میلیون تومانی را به شرکتهای خودروساز ابلاغ نکرده، اظهار داشت: قرار بود براساس طرح وام ۲۵ میلیونی تا اردیبهشت ۹۵ ، ۳۰۰ هزار دستگاه برای جبران رکود بازار به فروش برسد. بانک مرکزی نیز قرار بود اقدامات لازم را در این رابطه انجام دهد.

وی با اعلام اینکه امروز بانک مرکزی اعلام کرده سقف اعتبار وام ۲۵ میلیونی ۱۱۰ هزار دستگاه است افزود: براساس این اطلاعیه خودروسازان می‌بایست تا اردیبهشت‌ماه این میزان فروش را انجام دهند.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو اظهار کرد: این شرکت ۶۱ هزار و ۵۰۰ دستگاه از محصولات خود را تا ساعت ۱۵ امروز پیش‌ثبت نام کرده که از این رقم ۵۰ هزار خودرو خریداری شده است.

وی با اعلام این که تاکنون سهمیه‌ای برای ما در فروش خودرو تعیین نشده است، گفت: تا زمانی که وزارتخانه بخشنامه جدیدی را به ما ابلاغ نکند محصولات خود با مدیریت بازار به فروش خواهیم رساند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *