پست وبلاگ

ایرانگرد سفیر شد

جواد قارایی – طبیعتگرد فیلمساز که با مجموعه تلویزیونی ایرانگرد ۱ و ۲ در جامعه ایرانی شناخته شد با حضور در تسنیم، طی گفت‌وگویی مفصل به مباحث مختلف ایرانگردی، تولیدات جدیدش، چالش‌های گردشگری و مقولات مختلف دیگری در عرصه سفر و طبیعت پرداخت که یکی از این مقولات نیز مسئله سفیر شدن وی برای یاری رساندن به کودکان دچار بیماری مادرزادی قلبی بود.

قارایی در توضیح بیشتر به تسنیم عنوان کرد: طی تماسی که انجمن حامی کودکان بیماری مادرزادی قلبی با بنده داشتند، عنوان کردند به دلیل اینکه بنده سفرهای زیادی می‌روم و با مردم بسیاری در ارتباط هستم عنوان سفیری این انجمن را برای این کودکان بیمار بپذیرم که بنده نیز با افتخار قبول کردم.

کارگردان و تهیه کننده مجموعه تلویزیونی ایرانگرد در توضیح وظایف یک سفیر برای کودکان دچار بیماری مادر زادی قلبی عنوان کرد: قرار بر این شد بنده در طول سفرهای خودم با کودکانی که به بیماری مادرزادی قلبی مبتلا و همچنین دچار محرومیت هستند را شناسایی و برای یاری رساندن به آنان این بیماران کودک را به انجمن حامی کودکان بیماری مادرزادی قلبی معرفی کنم.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *