پست وبلاگ

بلیت ۱۵۸ هزار تومانی قطار نخجوان-مشهد

میرحسن موسوی با بیان این‌که قطار مسافری نخجوان-مشهد با حضور مقام های عالی رتبه دو کشور ایران و آذربایجان راه‌اندازی می‌شود، اظهار کرد: حرکت این قطار روز پنج شنبه ۹ دیماه، ساعت ۱۰:۳۰ صبح به وقت ایران از ایستگاه نخجوان خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه کل مسیر نخجوان به مشهد ۱۸۵۸ کیلومتر است، افزود: قیمت بلیت این قطار۴۰ فرانک  معادل ۱۵۸ هزار تومان و واگن های آن متعلق به کشور آذربایجان است.

وی بیان کرد: در حال حاضر پیش بینی تردد این قطار در مسیر نخجوان – مشهد یک یا دو بار در هفته است که در صورت افزایش متقاضی تعداد سیر قطار افزایش می یابد.

معاون مسافری راه آهن تصریح کرد: با توجه به اینکه بیشترین مسافران متعلق به نخجوان هستند پیش فروش بلیت از امروز در نخجوان آغاز شده است و همچنین به صورت آنلاین در تهران و تبریز نیز بلیت قطار به فروش می رسد.

موسوی اظهار کرد:‌ حرکت قطار از جلفا شروع و پس از طی مسیر تبریز، زنجان، شاهرود به مشهد می رسد.

وی با بیان این‌که این قطار ۴ تخته است، یادآور شد: قطار مسافری نخجوان – مشهد، روز دوشنبه ۱۳ دی ماه ، از مشهد به سمت نخجوان حرکت خواهد کرد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *