پست وبلاگ

لجبازی اینستاگرام با تلگرام و اسنپ چت

بسیاری از کاربران اینستاگرام از لینک قابل فعال شدن در بخش بیوی اینستگرام به منظور معرفی سایت یا آدرس خود در برنامه های گپ همراه استفاده می کنند. اما به تازگی در این بخش نمی توان لینک های تلگرام یا اسنپ چت را فعال کرد.

اینستاگرام این موضوع را تایید کرده و علت آن را این مساله دانسته که شبکه اجتماعی یاد شده دوست ندارد، به این شکل مورد استفاده قرار بگیرد. اینستاگرام تایید کرده که دیگر انواع لینک هنوز در بخش بیو یا زندگی نامه اینستگرام قابل فعال کردن هستند.

از جمله سایت هایی که لینک آنها هنوز در اینستاگرام فعال می شود می توان به توییتر، لینکداین و فیس بوک اشاره کرد. در صورت تلاش برای وارد کردن لینک به تلگرام یا اسنپ چت پیامی دال براینکه لینک های مذکور مورد پشتیبانی نیستند، به نمایش درمی آید.

پاول دوروف مدیر تلگرام در توییتر از این اقدام اینستاگرام اظهار نارضایتی کرده و اظهار داشته این اولین بار نیست که یک سرویس متعلق به فیس بوک علیه لینک های تلگرامی اقدام می کند.

در سال ۲۰۱۵ هم واتس آپ که متعلق به فیس بوک است امکان لینک دادن به تلگرام را غیرفعال کرده بود. وی علت این مساله را رشد تلگرام و احساس خطر فیس بوک از این مساله دانسته است. تعداد کاربران فعال تلگرام به تازگی به ۱۰۰ میلیون نفر در ماه رسیده است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *