پست وبلاگ

تحویل ۲ هزار واحد مسکن مهر در استان ایلام

به گزارش اکوتو ، سیدکمال‌الدین میرجعفریان امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در ایلام، اظهار داشت: ۲۰۰۰ واحد مسکونی مهر هم‌زمان با هفته دولت در استان ایلام به‌بهره برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه با واگذاری این دو هزار واحد در استان ایلام تعداد واحدهای مسکن مهر واگذار شده به مردم در استان ایلام به ۱۸ هزار واحد می‌رسد، افزود: ۲۸ پروژه راه به‌میزان ۱۸۰ کیلومتر در هفته دولت در استان ایلام به‌بهره برداری می‌رسد.مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام عنوان کرد: مهم‌ترین پروژه‌های راه و شهرسازی در این بهره برداری و افتتاح ۱۵٫۵ کیلومتر بزرگراه، ۷۶ کیلومتر بهسازی و آسفالت جاده‌های اصلی و ۷۴ کیلومتر بهسازی جاده‌های فرعی و روستایی است.

وی با اشاره به بهسازی و ایمن‌سازی محورهای ارتباطی در استان ایلام، گفت: تأمین روشنایی جاده‌های ارتباطی استان و ساماندهی سکونت‌گاه‌های غیر رسمی از جمله برنامه‌های ما در ایلام است.میرجعفریان با اشاره به بهسازی جاده‌های ارتباطی روستایی در استان، خاطرنشان کرد: در دو سال گذشته در استان ایلام ۱۷۴ کیلومتر راه روستایی ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه در هفته دولت نیز ۸۰ کیلومتر راه روستایی در استان به‌بهره برداری می‌رسد، عنوان کرد: ۱۸۰ کیلومتر راه ارتباطی در شش ماه نخست امسال در استان بهسازی شده است.مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام با اشاره به تردد بالای زائران در محورهای ارتباطی استان ایلام خاطرنشان کرد: در راستای ایمن‌سازی محورهای ارتباطی استان ایلام با توجه به تردد زائران اقدامات مناسبی انجام شده است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *