پست وبلاگ

هتل ۵ ستاره خرم‌آباد کلنگ‌زنی شد

هتل ۵ ستاره کیو در خرم‌آباد عصر امروز با  حضور سعید شیرکوند معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی کشور، استاندار لرستان، مدیرکل میراث فرهنگی لرستان، شهردار و جمعی از مسئولان استان لرستان کلنگ زنی شد.

هوشنگ بازوند استاندار لرستان در حاشیه مراسم کلنگ زنی هتل شهرستان خرم‌آباد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این هتل پنج ستاره توسط بخش خصوصی به مدت سه سال احداث می‌شود.

وی افزود: زمین این هتل در سال ۸۴ تحویل داده‌ شده اما متأسفانه به دلایلی کار آن انجام نشد اما از آنجاکه یکی از برنامه‌های ما در لرستان احیاء ظرفیت‌های راکد استان است، سال گذشته با سرمایه‌گذار آن وارد مذاکره شدیم که بیش از ۱۰ ماه کار طراحی و  نقشه‌های آن انجام شد.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه سرمایه‌گذار هتل ۵ ستاره خرم‌آباد با سرمایه‌گذاری بیش از ۸۵ تا ۹۰ میلیارد تومان کار خود را شروع می‌کند، عنوان کرد: سرمایه‌گذار آن بومی استان است و قول داده ظرف سه سال کار آن را به اتمام برساند.

وی بیان کرد: یکی از نگرانی‌های لرستان بحث اسکان گردشگران است که امیدواریم طی برنامه سه‌ساله  بتوانیم هزار و ۵۶۷  تخت به استان اضافه کنیم که با اضافه شدن این تخت‌ها صنعت گردشگری می‌تواند در اقتصاد استان نقش داشته باشد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *