پست وبلاگ

مخمصه

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تراکتوریها پس از بازگشت به مسابقات لیگ برتر تا به کنون سه بار تا آستانه قهرمانی پیش رفته اند اما دست کم دو قهرمانی را الحق و الانصاف به اشتباهات داوری از دست داده اند. اگرچه سپاهان و استقلال نیز جزو تیم های با سابقه و همیشه مدعی کشور محسوب می شوند.

شاید تا قبل از این، تهدید به کسر امتیاز و خطر محرومیت هوادار از حضور در استادیوم، آنها را خویشتندارتر می کرد اما حالا پس از دوفصل اشتباه مهلک داوری که همه آرزوهای تراکتورهای را نقش بر آب کرد، دیگر ترفند تهدید کارساز نباشد.

این روزها آنها فقط به یک چیز فکر می کنند، حضور پرشور در استادیوم اما نه برای زهر چشم گرفتن از تیم پرسپولیس بلکه برای رویارویی با محسن ترکی. بدون شک نخستین اشتباه ترکی از دید هواداران تراکتور غیر قابل گذشت خواهد بود. شاید حتی آنها منتظر اشتباه ترکی هم نشوند.

از طرف دیگر این روزها پرسپولیس حسابی از داوری گلایه مند است. هر اندازه که استقلال و سپاهان این روزها از داوری نفع برده اند، پرسپولیس متضرر شده است. ترکی اگرچه نه به اندازه تراکتوری ها اما بین پرسپولیسی ها نیز از محبوبیت چندانی برخوردار نیست.

داور باسابقه کشور حالا خود را در بد مخمصه ای گرفتار می بیند، او بد زمانی تصمیم به بازگشت به تبریز را گرفته است. اگرچه شاید خود وی در انتخاب این تصمیم دخالتی نداشته است.

امیدواریم جمعه شاهد یک فوتبال تماشاگر پسند و به دور از حاشیه باشیم. هرچه هست خدا این جمعه را بخیر کند چرا که کمیته داوری در هر صورت باید مسؤلیت این انتخاب را قبول کند.

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *