پست وبلاگ

همدردی هاشمی با هم تیمیش و حواشی تمرین امروز سرخپوشان + عکس

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ سینا عشوری، هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو در تمرین امروز سرخپوشان با لباس شخصی حضور یافت. به گفته مسئولان باشگاه این بازیکن بازی هفته یازدهم لیگ برتر مقابل صبای قم را از دست خواهد داد.

میرهانی هاشمی، مدافع تراکتوری ها در صفحه شخصی اش با قرار دادن عکس عشوری با وی اظهار همدردی کرده و با قرار دادن جمله زیر برای هم تیمیش آرزوی سلامتی کرد:

” داداش ان اشا الله زود خوب شی و برگردی “

برای مشاهده  در اندازه واقعی روی تصویر کلیک کنید.

اکوتو

حواشی تمرین امروز:

تمرین امروز سرخپوشان از ساعت ۱۴:۳۰ در کمپ اختصاصی باشگاه آغاز شد و بازیکنان به مرور تاکنیک ها زیر نظر کادر فنی پرداختند.

در حاشیه تمرین امروز که ۲۰۰ نفر از هواداران نیز نظاره گر آن بودند، هواداران با در دست داشتن پوستر های “we love toni” به معنی ” ما تونی را دوست داریم” به حمایت از سرمربی محبوبشان پرداخته و با تشویق های بی امان جواب لیدرهای باشگاه را که دیروز خواستار برکناری این مربی پرتقالی شده بودند به شکل قاطع دادند.
هواداران همچنین نسبت به عملکرد مدیریت باشگاه و عدم حضور وی در کنار تیم واکنش نشان داده و با شعار ” عباسی حیا کن، تراکتور را رها کن” خواستار برکناری مدیرعامل باشگاه شدند. قضیه اعتراض به عباسی به اینجا خاتمه نشد و عده ای از هواداران با تجمع در مقابل دفتر عباسی خواستار دیدار با وی را داشتند که در نهایت با عدم حضور عباسی در محل باشگاه، هواداران معترض به محل تمرین تیم برگشته و مشغول تشویق تونی شدند.

اکوتو

اکوتو

تراکتورسازان در هفته یازدهم میهمان صبای قم خواهند بود. این دیدار از ساعت ۱۵:۳۰ روز شنبه ۹ آبان در ورزشگاه یادگار امام قم آغاز خواهد شد.

تیم صبا تا پایان هفته ی دهم با کسب ۱۵ امتیاز در رده پنجم و تیم تراکتور  با کسب ۱۴ امتیاز در رده ششم  قرار گرفته اند.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *