پست وبلاگ

هواداران تونی را عامل تساوی تیم در بازی قبل نمی دانند، دو دلیل برای نارضایتی پرشورها از عباسی

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تمرین دیروز سرخپوشان برای رویارویی با شاگردان دایی در هفته یازدهم لیگ برتر، حواشی مختلفی داشت که مهم ترین آنها تشویق و حمایت بی امان تونی و درخواست برکناری مدیرعامل باشگاه توسط هواداران بود.

پس از ماجرای حضور لیدرهای باشگاه در تمرین قبلی و درگیری لفظی که با تونی داشته و خواستار استعفای محترمانه وی شده بودند، این بار نوبت به حضور هواداران با تعصب و حامیان تونی بود تا نشان دهند هنوز هم به تونی و کسب قهرمانی لیگ برتر امیدوارند تا جواب محکمی به منتقدان وی داشته باشند.

در جریان تمرین دیروز تراکتوری ها، نزدیک به ۲۰۰ نفر از هواداران تیم حضور یافته بودند و با در دست داشتن پوسترهایی که روی آنها به لاتین نوشته شده بود ” ما عاشق تونی هستیم” حمایت همه جانبه خود را از این پیرمرد پرتقالی انجام داده و پس از ورود تونی به زمین تمرین به شدت وی را مورد تشویق قرار دادند. تونی با دیدن این تشویق ها به ابراز احساسات هواداران پرشور پاسخ داده و دقایقی پای درد و دل هواداران ایستاد. هواداران پس از صحبت با تونی، ندای ” عباسی حیا کن، تراکتور را رها کن ” سر دادند و خواستار برکناری عباسی، مدیر عامل غیر بومی  قرمزها از سمت خود شدند.

هواداران معترض پس از این شعار ها به سمت دفتر مدیرعامل باشگاه رفتند تا در خصوص مشکلات تیم با وی ملاقات داشته باشند اما مسئولان حراست باشگاه با اعلام اینکه ایشان پس از دقایقی به تمرین تیم اضافه خواهند شد، هواداران را به محل تمرین فرستادند ولی باز هم خبری از مدیرعامل نشد و هواداران دست خالی و بدون حصول نتیجه از محل تمرین باشگاه تیم بازگشتند.

این حرکت و شعار ها نشان می دهد که هواداران بیش از اینکه از تونی بابت بازی ضعیف تیم در ۱۵ دقیقه پایانی با ذوب آهن ناراحت باشند، از عملکرد مدیریت باشگاه که نتوانسته از ابتدای فصل تا الان حداقل آرامش را برای تیم فراهم کند، ناراحتند.

باشگاه تراکتورسازی بابت قرارداد این فصل بازیکنان خود، تاکنون هیچ مبلغی را پرداخت نکرده است و حتی خبر می رسد که این باشگاه مطالبات بازیکنان فصل پیش خود را هم تسویه نکرده است. به نظر می رسد مشکلات مالی باشگاه از زمان حضور عباسی بیشتر شده است و این مشکلات در حالی این فصل گریبان گیر تیم شده است که پیش بینی می شد با توجه به اینکه بیش از نیمی از بازیکنان تیم را سرباز ها تشکیل داده اند، حداقل این فصل تیم به مشکلات مالی برنخورد. همین مشکلات باعث ایجاد حاشیه های فراوان از سوی بازیکنان و کادرفنی شده است.

شاید دلیل اصلی همین تساوی بازی قبل و عدم تمرکز شاگردان تونی در ۱۵ دقیقه پایانی، به همین مشکلات مالی بازیکنان برگردد. بازیکنی که خانواده اش در مضیقه و مشکل باشد نمی تواند از تمرکز کافی در درون میدان مسابقه بهره ببرد.

ناراحتی هواداران از مدیرعامل به اینجا ختم نمی شود. همواره دیده ایم مدیرعاملی که پولی برای پرداخت به بازیکنان تیمش را ندارد، حداقل برای افزایش روحیه و دلگرمی بازیکنان و کادرفنی در کنار تیم حضور می یابد تا درد و دل و مشکلات بازیکنان را شنیده تا باعث ایجاد حاشیه توسط اعضای باشگاه برای تیم بزرگی مثل تراکتورسازی نشود، ولی در بازی و تمرینات اخیر شاهد عدم حضور مدیریت در این برهه حساس هستیم تا هر از چند گاهی صبر بازیکنان تیم تمام شده و با مصاحبه های تند خود باعث صدمات غیر قابل جبران برای تیم شوند.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *