پست وبلاگ

یل یاتار طوفان یاتار یاتماز تراختور بایراغی

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم تراکتورسازی با تمام انتقادهایی که نسبت به نوع بازی و عدم نتیجه گیری این تیم می شد و برخی ها از آمادگی تراکتور برای سقوط به دسته پایین تر سخن می گفتند، بالاخره به خود آمد و با کسب دو برد پی در پی تا حدودی از این بحران خارج شد. باید توجه داشت که این دو برد مقابل تیم هایی بزرگ مثل فولادخوزستان و سایپا کسب شد.

تیم فولاد که دو فصل پیش بر سکوی قهرمانی لیگ برتر تکیه زد و تا فصل قبل از مدعیان لیگ بود، امسال هم تیمی نبود که بشود به راحتی از میان برداشت چرا که این تیم با وجود شایستگی بازیکنان و مربی باسابقه اش به قعر جدول رقابت ها چسبیده بود و سایه ی اخراج اسکوچیچ هم بر روی بازیکنان فولاد سنگینی می کرد تا بتوانند تیم تبریزی را مقابل هواداران خود شکست داده و از این شرایط سخت خارج شوند. اما این شاگردان تونی اولویرا بودند که با تلاش و انگیزه فراوان برای خوشحالی هواداران تا لحظه آخر جنگیدند و بازی باخته را در لحظات پایانی تبدیل به برد کردند.

تیم سایپا هم پس از کسب ۴ برد در ۷ مسابقه خود را در جمع مدعیان لیگ برتر قرار داده بود که پس از باخت خانگی مقابل ذوب آهن، عزم خود را جزم کرد تا در ورزشگاه یادگار امام مقابل بازیکنان تراکتور و در حالی که نبود تماشاگران را برای خود یک امتیاز ویژه حساب می کرد پیروز میدان شود. اما بازهم این تراکتوری ها بودند که با انجام یک بازی منطقی و حساب شده توانستند با دو گل شاگردان جلالی را شکست داده و هواداران خود را در منزل یا محل کار خود غرق در شادی کنند.

شاید این اتفاق را بتوان با این شعارترکی هواداران بهتر درک کرد: ” یل یاتار طوفان یاتار یاتماز تراختور بایراغی” که نشان می دهد تیم بزرگی مثل تراکتور با این هواداران پرشور که نه تنها در ایران بلکه در دنیا شناخته شده است، شاید در مقطعی افت داشته باشد ولی هرگز نمی توان این تیم را حتی در بدترین شرایط یک زنگ تفریح برای حریفان در نظر گرفت چرا که تراکتور هوادرانی دارد که در گرما و سرما با تیم خود زندگی می کنند و با باختش غمگین و سرخورده و با بردش خوشحال و شادمان می شوند. اتفاقی که نظیر آن را در هیچ تیم و شهری نمی توان پیدا کرد.

 

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “یل یاتار طوفان یاتار یاتماز تراختور بایراغی

  1. تیراختور را چی شده؟؟؟؟؟؟ چرا چرخاش به درستی نمی چرخند؟آیا تایراش فرسوده شده یا موتورش توان چرخاندن تایراش را نداره؟ نکنه سرخی رنگش کم رنگ شده ویا دیگه اون رنگ سرخش جذابییتش را از دس داده ؟ آیا پرچمش خوابیده !!!!!؟؟؟؟ویاین این شعار از یاد و خاطره ها از برده شده ((یل یاتار توفان یاتار یاتماز تیراختور بایراغی ))؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! شما بگین چی برسر هواداران پرشورش آمده چرا صدای از یادگار تبریزبر نمی آید ؟چرا عده ای دوس دارن صندلیهاش را خالی ببینن چرا تماشا گرانش به را حتی تحریم میشن جریمه میشن ؟؟؟؟ شما بگین……….تا بار دیگر بتونیم پرچم سرخ فامش را در سهندش به اهتزاز دراوریم به امید آن روز شما بگین چاره چیه ؟؟؟؟…………..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *