پست وبلاگ

هوادار حالا نوبت توست، در بازی بعدی تو برگ برنده تراکتوری

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم تراکتورسازی تبریز پس از سپری کردن وقفه ۲۰ روزه لیگ برتر که به دلیل بازی های تیم ملی در مقدماتی جام جهانی روسیه ایجاد شده بود، هفته جاری در ورزشگاه بزرگ یادگار امام تبریز میزبان تیم سیاه جامگان ابوالمسلم مشهد خواهد بود.

تراکتورسازان پس از انجام دو بازی خارج از خانه که یکی در رقابتهای لیگ برتر و دیگری در رقابتهای جام حذفی مقابل تیم های  صبای قم و سایپا انجام پذیرفت، این بار امکان استفاده از یار دوازدهم خود را خواهد داشت تا بتواند روند نتایج ضعیف در بازی های لیگ برتر را متوقف کرده و با شروعی قدرتمند بتواند جایگاه واقعی خود را که قرار گرفتن در جمع مدعیان لیگ برتر می باشد را کسب کند.

نکته ی ویژه ای که در این بازی وجود دارد انجام مسابقه در یک روز تعطیل می باشد که باعث خواهد شد شمار زیادی از هواداران را به استادیوم بکشاند.

هواداران پرشور آذربایجان پس از آخرین بازی فصل گذشته که از آن به جمعه سیاه فوتبال آذربایجان یاد می کنند، در بازی های امسال آن طور باید و شاید نتواسته ذره ای از هول و هراسی که با حضور ۱۰۰ هزار نفری هواداران به بازیکنان تیم حریف وارد می شد را تحمیل نماید و جهنم سرخ را برای حریفان خود تدارک ببیند.

به هر حال شاید هواداران دلایل زیادی برای نرفتن به استادیوم داشته باشند مانند دلخوری هواداران از بابت عدم رسیدگی و مجازات متخلفان بازی آخر فصل گذشته، عملکرد ضعیف عباسی در فصل نقل و انتقالات و فراری دادی بازیکنان بومی و با تعصب از تیم، بازی ها و نتایج ضعیف تراکتور در این فصل، حاشیه سازی تعدادی از بازیکنان، وضعیت نا به سامان راه های منتهی به ورزشگاه، پارکینگ ، باجه های بلیط فروشی، عملکرد تبعیض آمیز فدراسیون در قبال تیم تراکتورسازی، انتخاب داورانی که سابقه خوبی در قضاوت برای تیم تراکتور نداشته اندو … ولی چیزی که مشخص است تیم تراکتور متعلق به مردم و هواداران آذربایجان می باشد و نباید این عوامل باعث شود تا هواداران از حمایت تیم خود دست برداشته و آن را تنها بگذارند.

باید به این نکته توجه داشت اگر تا به امروز تیم تراکتورسازی افتخاراتی همچون قهرمانی جام حذفی، راهیابی به چهار دوره از رقابتهای قهرمانی آسیا و دو دوره نائب قهرمانی در لیگ برتر را کسب کرده است، فقط و فقط با کمک و حمایت همین هواداران پرشمار بوده و این هواداران عاشق صاحبان اصلی تیم می باشند.

اگر فاکتور هوادار را از فاکتور های موفقیت تیم بزرگ و ریشه دار تراکتورسازی حذف شود، بی شک شاهد نزول تدریجی تیم محبوب آذربایجان در رقابتهای داخلی و خارجی بوده و دیگر خبری از موفقیت های پیاپی تراکتور نخواهیم شنید. همین نتایج اخیر تراکتور در بازی های خانگی گواه بر همین موضوع است و چه بسا اگر در بازی های خانگی این فصل هواداران با شور و اشتیاق سال های قبل شرکت می کردند حالا دیگر به جای دیدن تراکتور در رده دهم جدول لیگ برتر که در تاریخ آن بی سابقه است، این تیم را در جمع مدعیان قهرمانی لیگ برتر مشاهده می کردیم.

اینک زمان آن فرا رسیده است که هواداران با ورزشگاه خود آشتی کرده و با حضور حداکثری موجب غلبه بر تیم فرهاد کاظمی شده تا بازیکنان و کادرفنی با روحیه به فکر پیروزی در مصاف های بعدی باشند. این را هم نباید فراموش کرد که تیم تراکتورسازی در مرحله نیمه نهایی رقابتهای جام حذفی که امیدواری زیادی برای قهرمانی تیم تراکتور پیش بینی می شود، میزبان یکی از تیم های قدرتمند استقلال تهران یا نفت تهران خواهد بود که تیم تراکتورسازی در تاریخ ۱۶ یا ۱۷ آذر در همین ورزشگاه به مصاف برنده ی این دو تیم خواهد رفت.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “هوادار حالا نوبت توست، در بازی بعدی تو برگ برنده تراکتوری

  1. هر وقت یاد جمعه سیاه می افتم اعصابم به شدت داغون میشود ولی میایم تا لذت پیروزیهای پرگل تراختور را دوباره بچشیم میاییم و ثابت می کنیم که ما هستیم و خواهیم بود وثابت می کنیم که ما تراختور را رها نمی کنیم حتی اگر نتایج ضعیفی بگیرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *