پست وبلاگ

هواداران خواستار بازگشت ادینهو هستند

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ پس از بازی های دیدنی ادینهو در سال قبل هواداران تراکتورسازی امید داشتند با حفظ این بازیکن بتوانند قهرمانی در لیگ امسال را به دست بیاورند ولی همه چیز آن طوری که هواداران انتظار داشتند پیش نرفت و ادینهو با یک پیشنهاد اغوا کننده راهی قطر شد. بازیکنی که اعلام کرده بود با نصف پیشنهاد قطری ها نیز در تبریز ماندنی خواهد شد.

البته ادینهو در مس کرمان نیز همین تجربه را داشت و پس از یک فصل عالی به امارات رفت و سر از پا دراز تر به ایران بازگشت و در تراکتور درخشید اما دوباره پول عربها وی را وسوسه کرد و به قطر رفت. این بار نیز اخبار از ناکامی وی در تیم جدیدش می گویند و شاید سال بعد نیز شاهد حضور این بازیکن در ایران باشیم ولی تراکتوریها می توانند نیم فصل اقدام به جذب وی کنند تا مشکل گلزنی خود را حل کنند. از این سو تراکتورسازی برای بازیکنان جدید هزینه سنگینی کرده که نتیجه معکوس گرفته و از آن سو نیز ادینهو موفقیتی را کسب نکرده و این همان ضرب المثل معروف در و تخته چفت شدن می باشد که بهترین فرصت برای ادینهو و تراکتورسازی است که بتوانند مشکل یکدیگر را حل کنند.

شما چه نظری پیرامون این اتفاق خوب دارید؟ راهکارهای خود را با ما در میان بگذارید.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *