پست وبلاگ

تهدید بازیکن تراکتورسازی توسط هواداران منتسب به تیم استقلال

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، عده‌ای روز گذشته به هافبک تراکتورسازی زنگ‌زده‌اند و وی را تهدید کرده‌اند درصورتی‌که به تهران مسافرت کند به وی آسیب خواهند رساند
سینا عشوری یکی از بازیکنان سرباز تراکتورسازی است که نسبت به بعضی از سربازهای این تیم از محبوبیت خاصی بین طرفداران تراکتورسازی برخورداراست، وی در بازی با استقلال درگیری کوچکی با مهدی رحمتی کاپیتان این تیم داشت که همین درگیری سبب شده است از تهران چند نفر هوادار منتسب به تیم استقلال با وی تماس بگیرند و هافبک بااخلاق تراکتورسازی را تهدید کنند درصورتی که به تهران مسافرت کند به وی آسیب خواهند رساند، حالا باید منتظر ماند و دید واکنش مدیرعامل  باشگاه استقلال به این تهدیدها چیست. آیا باشگاه استقلال که همیشه دم از حرفه‌ای گری میزند از طرف هواداران این تیم از عشوری عذرخواهی خواهند کرد یا مثل همیشه این خبر را شایعه‌ای بیش اعلام خواهند کرد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *