پست وبلاگ

افزایش دما در روزهای آینده

به گزارش اکوتو ، احد وظیفه مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در گفتگویی با بیان این مطلب افزود: بر اساس آخرین نقشه های پیش‌یابی هواشناسی با  خروج موج تراز میانی از شمال شرق کشور، تا اواسط هفته آینده افزایش نسبی دما در نوار شمالی و غرب کشور را شاهد خواهیم بود.

به گفته وی، عصر امروز روی سواحل مرکزی و شرقی خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی و ارتفاعات زاگرس مرکزی ابرناکی، بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. طی دو روز آینده نیز وزش باد و گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور تداوم داشته و به تدریج از شدت آن کاسته می‌شود. امروز هم در منطقه زابل گاهی با طوفان و گرد و خاک همراه خواهد بود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه در اکثر نقاط کشور جوی آرام حاکم خواهد بود و در ساعات بعدازظهر تنها روی ارتفاعات مرکزی البرز و زاگرس افزایش ابر و احتمال بارش پراکنده دوراز انتظار نیست.

وظیفه تصریح کرد: فردا  آسمان تهران صاف همراه با غبار صبحگاهی، در بعدازظهر وزش باد و در ارتفاعات افزایش ابر است. بیشینه و کمینه دمای پایتخت در این روز ۳۶ و ۲۶ و درجه سانتی‌گراد بالای صفر خواهد بود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *