پست وبلاگ

نگاهی به عملکرد بهترین بازیکن تراکتور در بازی امروز/مهاجم گل نزن تراکتور ۳ گله شد+عکس

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز امروز پس از دو بازی ناموفق در لیگ بالاخره تیم پایین جدولی ملوان بندر انزلی را در خانه خود مغلوب کرد تا امید های هواداران پرشور این تیم برای کسب سهمیه افزایش یابد.

گل های این دیدار که از ساعت ۱۸ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شده بود توسط توسط فرزاد حاتمی (دقیقه ۸ و ۴۵)، سروش رفیعی (دقیقه۵۵) و بختیار رحمانی (دقیقه ۶۱) برای تیم تبریزی و رضا درویشی (دقیقه۱۰) و محمد حسین کنعانی زادگان (دقیقه ۶۷) برای تیم ملوان زده شد.

فرزاد حاتمی بازیکن ستاره میدان بود. این بازیکن گل اول تیمش را روی پای عالی و کات بک بختیار رحمانی وارد دروازه قویدل کرد و گل دوم را نیز روی فرار عالی و حرکت انفرادی خود به ثمر رساند تا هواداران تراکتورسازی را که در بازی های گذشته فروغ چندانی به عنوان مهاجم اول تیمش نداشت را خوشحال کند.

حاتمی در نیمه دوم نیز با یک پاس عالی و هوشمندانه، سروش رفیعی را در موقعیت تک به تک با دروازه بان ملوان قرار داد تا این بازیکن گل سوم تیمش را با همکاری و پاس گل حاتمی به ثمر برساند.

این بازیکن که به دلیل عوض کردن تیم های مختلف به او لقب مارکوپولو را داده اند، با زدن دو گل در این بازی شمار گل های خود را در تیم تراکتورسازی به عدد ۳ رساند و قله نویی را امیدوار کرد تا با درخشش در بازی های آینده و حساس این تیم در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا و دو بازی باقی مانده در لیگ برتر، گل های بیشتری برای راهیابی تراکتور به مرحله نیمه نهایی آسیا و کسب سهمیه آسیا به ثمر برساند. حاتمی یک گل دیگر با پیراهن تیم ملوان در نیم فصل اول به ثمر رسانده و با این دو گل، در بین بازیکنان لیگ برتر ۳ گله شد.

دومین بازیکن موثر تراکتور در این بازی نیز کسی نیست جز سروش رفیعی. بازیکنی از ابتدای لیگ بدون توجه به حاشیه های اطراف خود و فراز و نشیب های متوالی، به بازیکن موثر تراکتورسازان تبدیل شده است و در شمار بهترین خرید های این تیم تبریزی در فصل پانزدهم قرار گرفته است. رفیعی در این مسابقه یک گل زد و یک پاس گل داد تا ارزش های خود را به نحو احسن به معرض نمایش بگذارد.

دیدار آینده تراکتور در چهارچوب مرحله گروهی آسیا و در برابر تیم الهلال عربستان خواهد بود و پیش بینی می شود قلعه نویی به تعدادی از بازیکنان اصلی خود استراحت داده تا آنها خود را برای بازی آینده لیگ در برابر استقلال تهران که برای تراکتور بسیار حائز اهمیت است، آماده کنند. این بازی روز سه شنبه ۱۴ اردیبهشت از ساعت ۱۹ در مسقط عمان برگزار خواهد شد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *