پست وبلاگ

رشد هشت درصدی صادرات صنایع دستی در سال ۹۴

به گزارش اکوتو ، پویان محمودیان در نخستین نشست هم اندیشی تجارت الکترونیک صنایع دستی کشور افزود: در هشت ماه ابتدای سال جاری در حوزه صنایع دستی ۱۴۵ درصد رشد برای فروش داخلی داشته ایم این در حالی است که سال ۹۳ را با رشد ۳۶ درصدی پشت سر گذاشته ایم و اگرچه این شرایط مطلوب و ایده آل نیست اما برای دستیابی به شرایط بهتر تلاش خواهیم کرد.
وی ادامه داد: تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی با رشد چشمگیری که در کشور داشت ما را وادار کرد تا هرچه زودتر برای تدوین چارچوب های مشخص در این زمینه اقدام کنیم.
محمودیان اظهار کرد: طبق شناسایی ما در حال حاضر ۱۷۰ وب سایت به صورت انحصاری و اختصاصی یا به صورت همزمان با سایر محصولات در زمینه فروش صنایع دستی در فضای مجازی اقدام می کنند، برای همین بسته های ویژه حمایتی برای فعالان در این زمینه اختصاص خواهیم داد.
وی یادآور شد: نشست هم اندیشی فعالان صنایع دستی در حوزه فروشگاه های مجازی در آتیه ادامه پیدا خواهد کرد و سوم بهمن ماه با تشکیل جلسه مهمی در اتاق بازرگانی، مقامات عالی اجرایی کشور از اتخاذ تصمیمات خرسند کننده ای برای فعالان صنایع دستی رونمایی خواهند کرد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *