پست وبلاگ

حرف دل پرشور های تبریزی/در چه صورتی هواداران با ورزشگاه و تیم آشتی میکنند؟

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، هواداران با تراکتور قهر کرده‌اند و این قهر باید تمام شود. اگر دو، سه بازی را ببریم باز تراکتور به شرایط اوج خود می رسد.

 تراکتور در مصاف با سپاهان بازی خوبی انجام داد.سرخپوشان دلشان می‌خواست هواداران این بازی در کنارشان باشند.نمی‌ توان گفت  ایده‌آل شده‌اند اما تیم به مراتب کم اشتباه‌تر، سرحال‌تر و هجومی‌تر از بازی‌های قبل در میدان حاضر شد. در بازی با استقلال خوزستان، نتیجه نهایی کاملا غیر منصفانه بود .

 تماشاگران هنوز با تیم خودشان قهر هستند.باید کاری کنیم که هواداران برای حضور در ورزشگاه ترغیب بشوند.باید با بازی خوب تماشاگران به ورزشگاه بیایند نه با رایگان شدن بلیط ورزشگاه ها.

حالا با این همه مشکلات و دلخوری هواداران  از آنها می‌خواهیم قهر با تیم خودشان را تمام کنند و برای بازی‌ها بیایند. ما الان به کمک آنها نیاز داریم تا به بچه‌ها انگیزه بیشتری بدهند.

در چه صورتی هوادارن با ورزشگاه و تیم آشتی میکنند؟

۱-رایگان شدن بلیط ورزشگاه

۲-احترام به هوادارن

۳-بازی خوب تراکتوری ها

۴-تغییر در کادرفنی تیم

۵-تغییر در بازیکنان تیم

تراکتور به روز های اوج خود می رسد؟

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

14 دیدگاه در “حرف دل پرشور های تبریزی/در چه صورتی هواداران با ورزشگاه و تیم آشتی میکنند؟

 1. عباسی و قلعه مرغی (مافیایی) حیا کنید ، تراختور را رها کنید. رسول پاشا باید به تیمش برگردد و غیرت را به این تیم برگرداند تا استادیوم بازهم پر شود. مربی تحمیلی و پولکی و مافیایی و تهرانی و بی تعصب و بی ادب و بی شخصیت نمی خواهیم ، نمی خواهیم .
  فقط اين دو نفر خائن بروند هواداران به استاديوم مي آيند

 2. هیچ وقت .مسئولین به ما قول داده بودن تمام امتیازها رو از اول فصل جمع کنن تا اخر فصل با کلی فاصله از رقبا قهرمان بشیم دیدیم به قولشون پایبند شدن ما هم مثل خودشون …
  تا وقتی که دو سه سال پشت سر هم قهرمانی نیارن از همایت خبری نیس
  وسلام.

 3. بازگشت لیدرها به جمع مردم . داشتن مدیر عامل بومی ( اگر قرار بر ماندن آقای عباسی باشه ایشان زندگی در تبریز را به تهران ترجیح دهند) مدیرعاملی که همیشه کنار تیم باشه . جلسه گذاشتن مدیرعامل با کانون هواداران . اخراج ششگلانی بی لیاقت از هیئت فوتبال که پارسال به بی کفایتی ایشان جام از دستمون رفت .با اینکه من هم از اقای قلعه نوعی دل خوشی ندارم ولی ایشان تو این برهه بهترین انتخاب برا تیمه پس جمایتش کنیم تا بدون استرس کارش را انجام بده . تزریق کمک مالی به تیم از طرف هیئت مدیره و مدیران ارشد استانی و شخص اقای دکتر جبارزاده . بازکردن همه راههای ورودی به ورزشگاه از طرف نیروی محترم انتظامی و آسفالت ریزی راه ورزشگاه از طرف شهردار محبوب شهرمان تا رفت و امد به ورزشگاه اسان شود

 4. آدم نباید با غرور سخن بگوید آفایان عباسی وقلعه نوعی غرورشان باعث فرار تماشاگران شده اعتراف به اشتباه باعث همدلی می شودما ازمدیرعامل انتظار داشتیم در قبال بازی نفت ارحقمان دفاع کند ولی هیچ کاری نکرد اگر آقای قلعه نوعی حرفی در مورد جعفری داشتی آن زمان می گفتی بعد یک سال اورا نشناخته بودی گفتی سفید امضا میکنم غرور آقایان عدم احترام به تماشاگران وضعف مدیریت نه تنها باعث فرار تماشاگران شده دلخواه دشمنان اسلام واین سرزمین است مردی مدبر مانند شفق می خواهد این میدان

 5. فقط عباسی لطف کنه بره و بازیکن سرباز کم بگیریم .به نظرم هواداران از سال قبل و اتفاقات بازی اخر دلسرد شدند ولی این فصل هم بجای ترمیم دردها عباسی اومد مخالف جریان خواسته ی هواداران حرکت کرد و میکنه. تیم رو زیرو رو کرد کل تیم اونم تیمی که برای ما قهرمان لیگ بود کنار گذاشته شد.،اقای قلعه نویی بین هوادارا منفور بوده و هست و یک فهمیدنش سخت نبود میشد از استقبال هواداران از قلعه نویی بعد ترک تبریز در بازی های مقابل تراکتور فهمید که باز متاسفانه عباسی گفت هوادار کیلویی چند؟؟؟؟؟؟/اون تموم شد … سربازا ادا در اوردن و رو تیم تعصب ندارند و بازیکن تیم میاد میگه ۱۰ ملیاردم بدن برا ترکتور بازی نمیکنم ، جناب مافیا بجای فرستادن به پادگان میفرسته مسافرت بعدشم هوادار کیلویی چند میزاره فیکس تیم .

 6. وادار تراکتور نه بدنبال برد و نتیجه هس،یعنی فقط برا نتیجه هوادار تراکتور نشده ایم ،رایگان شدن بلیت ها هم که نمیتونه هوادار بکشه استادیوم چون هوادار چون وقتی پولی بود ما پرطرفدارترین بودیم نه وقتی رایگان بشه.هوادار تراکتور احترام میخواد فقط همین از مدیریت گرفته تا بازیکن باید با هواداران همسو باشند و احترام قایل بشن.چون تیم برا هواداره نه جناب عباسی و قلعه نویی مافیا….عباسی و قلعه نویی با بازیکنان بیغیرت باید برن.

 7. دلیل اصلی نه مدیریت است نه مربی کسانی که به مدیر و مربی گیر میدن همش بهانه است قسم میخورم اگه عباسی و قلعه نوعی هم برن بازم این جماعت یک چیز دیگر را بهانه می گیرن و به استادیوم نمیان! به نظر من دلیل اصلی به اتفات فصل گذشته نفت تراکتور برمیگرده که هوادارو دلسرد کرده، ولی اگه ما واقعا هوادار و عاشق تراکتور باشیم باید تو این روزای سخت کنار تیم باشیم بهانه گیری و گیر دادن به مدیر و مربی دیگه خیلی دلیل مسخره ای شده برای تنها گذاشتن تیم!

 8. اگر قصد کمک به تراختور بود چرا گذاشت اینهو بره ثانیا چرا بوجه رو رو سرباز بازیکن حساب کرد ایا شما شک نمیکنید که این کار عواملی هست که نمیخوان تراختور از این رده بالا تر بره من که مطمعنم که این شخص که فارس هست اصلا دلش با تیم نیس و اگه تو حرفاش دقت کنید (کینه داره میگه شما نمیگید مگه سی و پنج میلیون پی چرا سه هزار نفر تو نظر سنجی شرکت میکنن )پس نتیجه میگیریم که این شخص برای مقصودی تراحی شده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *