پست وبلاگ

آزادراه همدان- ساوه بسته شد

به گزارش اکوتو ، مهدی شاکری با اشاره به تصادف زنجیره‌ای خودروها در آزاد راه همدان- ساوه اظهار داشت: این تصادف در کیلومتر ۱۱۰ همدان رخ داده و در حال حاضر نیروهای انتظامی و امدادی در محل حادثه حضور دارند.

وی افزود: با توجه به اینکه نیروهای پلیس راه در محل وقوع تصادف، پیاده هستند امکان برقراری ارتباط به دلیل برودت هوا با آنها وجود ندارد و اطلاعات دقیقی از حادثه دریافت نکرده‌ایم و به محض دریافت اطلاعات  وضعیت را  به رسانه‌ها اعلام می‌کنیم.

فرمانده پلیس راه استان همدان با بیان اینکه در تمام راه‌های مواصلاتی استان همدان حالت ویژه اعلام شده است تصریح کرد: جاده ساوه به علت کولاک و برودت هوا بسته است و وضعیت در دیگر جاده‌های استان نیز مشابه بوده و کولاک باعث بسته شدن راه‌ها شده است.

وی بیان کرد: با توجه به وضعیت جوی در سطح استان به رانندگان توصیه می‌شود که با تجهیزات زمستانی از جمله زنجیر چرخ در راه‌ها تردد کنند و از مسافرت‌های غیر ضروری نیز اجتناب کنند.

شاکری عنوان کرد: به رانندگان توصیه می‌کنیم  در هر شهری که هستند از محل اسکان موقت و پیش بینی شده آن شهر که توسط فرماندری‌ها و هلال احمر مدیریت می‌شود استفاده کرده و در این وضعیت جوی اقدام به مسافرت نکنند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *