پست وبلاگ

بررسی عملکرد گرانترین بازیکن تراکتوری ها

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ،حمزه یونس ملی پوش تیم ملی تونس دوران فوتبالی خود را از تیم باشگاه صفاقسی تونس شروع کرد وی در این دوران با درخشش خوب خود و جمعاً انجام ۱۳۵ بازی، موفق به ثبت ۴۶ گل در این تیم شد و پس از اتمام قرارداد خود در این باشگاه به صورت بازیکن آزاد راهی تیم ستاره ساحلی تونس شد. او در تیم ستاره ساحلی توانست در ۲۲ بازی ۱۸ گل به ثمر برساند.یونس که بیش تر به فکر پیشرفت فوتبال خود فکر می کرد با پیشنهاد باشگاه رومانیایی پترولول موافقت کرد و در دو فصلی که این تیم حضور داشت، در ۵۲ بازی ۳۴ گل به ثمر رساند. مقصد بعدی حمزه یونس، بوتف پلوودیو بلغارستان بود.

او در ژانویه سال ۲۰۱۴ راهی این تیم شد و پس از انجام ۱۷ بازی و به ثمر رساندن ۷ گل برای این تیم، چند ماه بعد و در اوت ۲۰۱۴ به تیم لودوگورتس بلغارستان پیوست.یونس توانست در تیم لودوگورتس تجربه بازی در لیگ قهرمانان اروپا را بدست آورده و در برابر تیم‌هایی همچون لیورپول، زسکا صوفیه، بازل و استوا بخارست فرصت بازی پیدا کند. وی در بازی با لیورپول، توانست پاس تنها گل تیمش را بدهد.وی در این بازی با عملکرد خوب خود مدیران بیشتر باشگاه های برتر تونس و انگلیسی و…را به دست آورد.از افتخارات ملی این بازیکن تونسی می توان به بازی های موثر خود در بیشتر بازی ها مانند بلژیک وکره جنوبی و… نام برد.

حمزه یونس ۲۹ ساله تا بدین جا در دوران بازی خود نزدیک به ۱۰ عنوان قهرمانی و نائب قهرمانی بدست آورده است. قهرمانی رقابت‌های لیگ بلغارستان، نائب قهرمانی در جام حذفی بلغارستان، قهرمانی در سوپرکاپ بلغارستان، قهرمانی در لیگ رومانی، نائب قهرمانی در سوپر کاپ رومانی، نائب قهرمانی در لیگ تونس، قهرمانی در جام حذفی تونس، یک قهرمانی و یک نائب قهرمانی در جام کنفدراسیون‌های آفریقا و در نهایت قهرمانی در سوپرکاپ آفریقا از افتخارات این بازیکن تونسی می‌باشد.

حالا به نظر شما این بازیکن نباید گرانترین بازیکن لیگ باشد؟

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *