پست وبلاگ

امید به حمزه یا برگشت ادینهو؛ کدام یک بهتر است؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ حمزه یونس، مهاجم تونسی سرخپوشان پس از گلزنی مقابل سایپا بسیاری از کارشناسان و هواداران را امیدوار کرد تا بتواند به روند ناکامی در گلزنی پایان داده و برای ادامه مسابقات تیم تراکتور مثمر به ثمر باشد.

اما اگر به آمار گلزنی حمزه در لیگ برتر نگاه کنیم باز هم کفه ترازو به سوی نا امیدی سنگینی می کند. تنها یک گل از ۹ مسابقه انجام شده برای مهاجمی که قرار بود به بمب نقل و انتقالات تیم تراکتور تبدیل شود. حمزه لقب گرانترین بازیکن خارجی این فصل لیگ برتر را هم به یدک می کشد تا کار برای او سخت تر از قبل باشد.

چندی پیش بحث هایی پیرامون بازگشت ادینیو، مهاجم محبوب هواداران هم به گوش رسید تا وی در نیم فصل به تیم تراکتور اضافه شود. خبری که نه مدیرعامل و نه سرپرست تیم منکر آن نشد تا شایعه ی بازگشت وی قوت بگیرد. حتی عباسی، مدیر عامل تیم هم از مذاکره ی غیر مستقیم با این مهاجم برزیلی خبر داد و بازگشت وی را محتمل دانست.

ادینیو هم اکنون عضو باشگاه السیلیه قطر می باشد و از لحاظ گلزنی در لیگ قطر وضعیت مشابه حمزه را دارد. ادینیو در ۶ مسابقه ی انجام شده تنها یک بار موفق به گلزنی برای تیمش شده است و السیلیه با کسب ۲ برد در رده دهم رقابتها قرار گرفته است. عملکرد ضعیف وی و عدم تکرار بازی های درخشانش در فصل قبل شاید مسئولان این تیم قطری را  به صدور رضایتنامه برای ادینیو مجاب کند.

مهاجمی که در فصل قبل به عنوان آقای گلی لیگ برتر انتخاب شد و با مثلثی که با احمد زاده و نریمان جهان تشکیل داده بود، خط حمله تراکتور را به نقطه قوت تیم خودی و نقطه وحشت تیم های حریف تبدیل کرد. خط حمله ای که امسال برخلاف فصل قبل به پاشنه آشیل تیم تبدیل شده و تنها ۱ گل از ۹ گل تراکتور را به ثمر رسانده و بقیه گل ها توسط هافبک و مدافعان تیم زده شده است.

حالا باید تا نیم فصل صبر کرد تا عیار بازیکن گرانقیمت و خوش استیل تراکتور مشخص شود و از الان نمی توان پیش بینی کرد که حمزه به روز های خوشی که هواداران از مهاجمشان انتظار دارند، خواهد رسید یا منتظر تغییر در این پست و بازگشت بازیکن بزرگ و زهرداری مثل ادینیو در نیم فصل خواهیم بود. گذشت زمان این مسئله را مشخص خواهد کرد.

حمزه  6d42f31e_006d_4fb6_96c6_d3eb7918677f

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *