پست وبلاگ

طلسم ها یکی پس از دیگری می شکنند، این بار تونی و مهاجمان

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ در بازی تیم های تراکتور و سایپا علاوه بر برد شیرینی که شاگردان اولویرا کسب کردند، دو طلسم دیگر سرخپوشان در این فصل شکسته شد:

طلسم اول مربوط به خود تونی بود.

اکوتو

تونی تا قبل از بازی با فولاد موفق به برتری در نیمه دوم که به نیمه مربیان معروف است، نشده بود و در اکثر بازی ها با شکست یا تساوی نیمه دوم مسابقه ها را سپری کرده بود. حتی بازیکنان تراکتور نیز در نیمه دوم موفق به گلزنی نشده بودند که در بازی مقابل فولاد این طلسم شکسته شد. اما طلسم دیگری که وجود داشت، عدم برتری شاگردان تونی در هر دو نیمه بازی ها بود که تا قبل از بازی با سایپا پا بر جا بود که در این مسابقه تراکتوری ها توانستند این طلسم را هم شکسته و با برتری ۱ گل هر دو نیمه را به پایان ببرند که نشان از بهبود کارهای تاکنیکی تونی و شکست تفکرات مربی با تجربه و با دانشی مثل مجید جلالی در این زور آزمایی دو جانبه می باشد.

اما طلسم دوم مربوط به گلزنی خط حمله تیم در لیگ برتر بود.

اکوتو

مهاجمان تراکتور تا قبل از این بازی در هیچ یک از رقابتهای لیگ نتوانسته بودند موفق به گلزنی شوند که باعث نگرانی و نا امیدی هواداران و کارشناسان از این پست حساس شده بود.حتی تونی در بازی قبل مقابل فولاد پس از ناموفقی حمزه در باز کردن دروازه حریف، بازیکنی مثل نریمان جهان را که پیش تر در خط هافبک بازی می داد وارد زمین کرد تا نشان دهد او نیز از عملکرد حمزه و بایرامی ناامید شده و هر دو مهاجم خود را در نیمکت نشانده است. اما بازی امروز یک نقطه ی عطفی برای حمزه یونس بود تا با گلزنی در این دیدار تا حدودی از زیر فشار رسانه ها خارج شود. بنابراین این طلسم هم شکست ولی زدن تنها یک گل توسط مهاجمان تراکتور در ۹ مسابقه، باز هم آمار ناامید کننده ای است که امید می رود این گل، سرآغاز روز های خوش حمزه و بایرامی باشد تا خط حمله آتشین فصل قبل بار دیگر این فصل هم تکرار شود.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “طلسم ها یکی پس از دیگری می شکنند، این بار تونی و مهاجمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *