پست وبلاگ

همراه اول ارزانترین بسته‌های اینترنت پرسرعت را ارائه کرد

به گزارش اکوتو ، بسته‌های آلفا+ شبانه، بسته‌های پرسرعت نوترینو هستند که فقط برای استفاده شبانه در بازه زمانی ۲ الی ۷ بامداد طراحی شده‌اند. به گفته روابط عمومی همراه اول، این اپراتور با چنین بسته‌هایی همچنان ارزانترین بسته‌های اینترنت پرسرعت در کشور را ارائه می‌کند.

بسته‌های آلفا+ استفاده تخصصی و حرفه‌ای از اینترنت نسل‌های سوم و چهارم را ممکن می‌سازد. این بسته‌های متنوع، مناسب افرادی است که از برنامه‌های صوتی و تصویری اینترنتی استفاده می‌کنند یا تمایل به داشتن اینترنتی با سرعت بالا دارند.بسته‌های آلفا+ برای تمام مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول قابل استفاده است.طرح‌های بسته‌‌ای شبانه جدید در سه بازه زمانی، یک روزه با حجم ۹۰۰ مگابایت، هفت روزه با حجم ۱۰ گیگابایت و ۳۰ روزه با حجم ۲۲ گیگا بایت ارائه شده است.قیمت بسته‌های مذکور به ترتیب یک، هفت و سی روزه، ۹۰۰، ۴۵۰۰ و ۹۰۰۰ تومان است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *