پست وبلاگ

جابه جایی در خطوط تراکتور

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیمی که صاحب ضعیف ترین خط دفاعی لیگ بود و متزلزل ترین دروازه بان فصل را در چارچوب خود می دید برای ترمیم این نقطه ضعف خود برای فصل بعدی حسابی دست بکار شد و دو گلر آماده و یک مدافع خارجی جذب کرد تا با اضافه شدن دو محروم سرباز حسابی کمربند دفاعی خود را محکم کند. اما آنها ظاهراً فراموش کردند که صاحب خوفناک ترین خط حمله لیگ هم بودند. و شاید فراموش کردند که تیم های با برنامه فقط نقاط ضعف را برطرف نمی کنند بلکه نقاط قوت را نیز تثبیت می کنند.

تراکتور بسادگی با از دست دادن عناصر هجومی خود نظیر، ادینهو، دلیر، تیموریان و احمد زاده ابتکار کار را از ستاره های باقی مانده نظیر کریمی، ثاقبی و نریمان جهان نیز گرفتند تا آنها حالا صاحب ضعیف ترین خط حمله لیگ پانزدهم باشند!

تیمی که حالا بر خلاف فصل قبل سخت گل می خورد و البته سخت تر گل می زند. حالا تراکتور فصل بعد به نظر قابل پیش بینی است. شاید فصل بعد نوبت به ترمیم خط هجومی این تیم خواهد رسید البته باید دید این بار مدیران این تیم در نقل و انتقالات کدام خط را فراموش می کنند!

اما نکته تأسف بار اینست که اگر مبلغ ناچیزی روی قرارداد حمزه می گذاشتند احتمالاً اکنون تراکتور با ادینهو در در صدر جدول یکه تازی می کرد هرچند نباید از بازیهای ضعیف این فصل هافبک های تراکتور غافل شویم.

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *