پست وبلاگ

هوادار+تونی، همکاری بزرگی که نتیجه داد

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم تراکتورسازی با اینکه در بازی مقابل سایپا پیروز و حرف های زیادی در مورد شیرینی این برد گفته شد ولی تراکتور در این بازی با یک کمبود و نقص بزرگ مواجه بود، کمبود بزرگی به نام هوادار.

هواداران پرشور آذربایجان همواره برای این تیم یک موهبت و پشتوانه بزرگی محسوب می شوند به طوری که فکر بازی در ورزشگاه ۱۰۰ هزار نفری یادگار امام برای تیم های حریف یک کابوس وحشتناک تلقی می شود.

همواره در بسیاری از بازی ها دیده ایم که با یک باخت، هواداران تیم ها زمین و زمان را به هم دوخته و همه ی خاطرات تلخ و شیرینی که به واسطه مربی و بازیکنان تیمشان کسب کرده اند به باد فرموشی گرفته و همه ی باشگاه را، از مدیریت گرفته تا مربی و بازیکنان خود را زیر سوال برده اند.

اما اینجا در آذربایجان و تبریز قضیه فرق می کند. جایی که فصل قبل پس ار ناکامی در رسیدن به جام قهرمانی لیگ برتر که آرزوی دیرینه این مردم بود، بدون اعتراض به عملکرد بازیکنان یا مربی تیم با سکوت معناداری ورزشگاه را ترک کردند، سکوتی که نشانه امیدواری به فصل بعد و مربی محبوبشان، تونی اولویرا بود.

با شروع فصل جدید، شرایط باب میل هواداران نشد، تیمی که در فصل قبل بهترین خط حمله در بین تیم های لیگ برتری داشت، این فصل فروغی نشان نداد و نشانی از بازی های تهاجمی فصل قبل را به یدک نمی کشید و در ادامه با کسب نتایج ضعیف تا رده دهم جدول هم پایین آمد تا نشان دهد این تیم با تیم رویا های تونی فرسنگ ها فاصله دارد.

در بازی خانگی مقابل پرسپولیس که با باخت سرخپوشان تبریزی همراه بود، فشار ها به بالاترین حد خود رسید.پرسپولیسی که تا قبل از این مسابقه در قعر جدول جا خشک کرده بود، توانست طلسم پیروزی در ورزشگاه خانگی تراکتور را بشکند و خود را از شرایط بحرانی خارج کند.

ولی باز هم هواداران صبر پیشه کرده و به حرمت روز های خوشی که تونی به ارمغان آورده بود، هیچ اعتراضی نداشتند و فقط چشمان خود را به آینده بهتر برای تیمشان دوختند.

پس از بازی با پرسپولیس، تراکتورسازان به یک تعطیلی ۲۱ روزه که به لطف اردوهای تیم ملی ایجاد شده بود برخوردند.تعطیلاتی که به نظر می رسید با سری های قبلی تفاوت هایی دارد.

سرخپوشان در اولین مسابقه بعد از تعطیلات مقابل فولاد حاضر شدند. فولادی که به قعر جدول لیگ چسبیده بود و اسکوچیچ بسیار امیدوار بود با کسب برد در این مسابقه، به شرایط بد خود پایان ببخشد. اما تراکتوری ها در این بازی دست به کاری بزرگ زده و توانستند فولاد را در مقابل دیدگان هواداران خشمگینش شکست دهند.

در هفته نهم رقابتها هم شاهد مصاف تراکتور مقابل شاگردان جلالی، مربی سابق سرخپوشان بودیم. بازی که در نبود هواداران انجام و منجر به کسب دومین پیروزی پی در پی برای تراکتوری ها شد.

حالا به نظر می رسد تونی و شاگردانش در تعطیلی ۳ هفته ای لیگ، به آمادگی خوبی دست یافته اند و می توان گفت صبر و تحمل هواداران عاشق فوتبال در آذربایجان جواب داد و امید می رود با ادامه همین روند و همکاری دو جانبه هواداران و تونی، شاهد روز های خوش برای تیم دوست داشتنی تراکتور باشیم.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “هوادار+تونی، همکاری بزرگی که نتیجه داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *