پست وبلاگ

آسمان همدان مه‌آلود می‌شود

به گزارش اکوتو ، بابیان اینکه آسمان استان همدان در حال حاضر صاف تا قسمتی ابری است، اظهار داشت: آسمان استان از بعدازظهر امروز پنجشنبه با افزایش ابر روبرو است.

وی با اشاره به اینکه اواخر امشب احتمال بارش در برخی نقاط وجود دارد، افزود: مه آلودگی و مه رقیق در استان همدان مشاهده خواهد شد.

مسئول مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان در ادامه سخنانش گفت: روز جمعه ۲۷ آذر احتمال بارش برف و باران در برخی ساعات در استان وجود دارد و گاهی همراه با مه آلودگی و وزش باد است.

پیرتاج بابیان اینکه موج ضعیف بارش از شنبه به‌مرور از استان خارج خواهد شد، گفت: کاهش دما و پدیده مه آلودگی از روز شنبه به بعد کماکان در استان ادامه دارد.

وی بابیان اینکه دمای شهر همدان شب گذشته به چهار درجه زیر صفر رسید، اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود دمای هوا امشب به سه درجه زیر صفر برسد.

مسئول مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان عنوان داشت: سردترین نقاط در استان همدان اسدآباد، گل‌تپه، فامنین و قهاوند با دمای هشت درجه زیر صفر بوده است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “آسمان همدان مه‌آلود می‌شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *