پست وبلاگ

همه دعوتیم

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، شكی نیست در لذتش،لذت حضور در یك جمع هفتاد هزار نفری بسیار شیرین است و حداقل تا یك هفته ماندگار،خصوصا اگر با پیروزی همراه باشد.این یك میدان قدرت نمایی است.میدانی برای نشان دادن یكدلی،یك خواسته مشترك و یك اتحاد همیشگی.آنانی كه در خانه خواهند ماند و قصد تماشای بازی تیمشان از طریق تی وی را دارند سخت در اشتباهند،خانه نشینی هنر نیست،هنر نشان دادن اتحاد تراکتوری ها مقابل استقلال تهران است.
به شخصه وقتی در ورزشگاه حضور پیدا میكنم و چند روز بعد تكرار همان بازی را میبینم حس غرور در من سرشار میشود،به خود میگویم با وجود “من ها” ورزشگاه پر شده بود،.با وجود “من ها” سكویی خالی نماند و با وجود “من ها” سربلند از ورزشگاه بیرون آمدیم.یك ایران به ما نگریست و مثل همیشه ثابت كردیم در میدان های بزرگ اولینیم.
این خواستن برای فردا هم همچنان به قوت خود باقیست.فردا هر سكوی خالی همچون پتكی خواهد بود بر سر ادعاهای قبلیمان.آنهایی كه دوست دارند بعد از مدتها خاص بودنشان را به رخ همگان بكشانند،فردا در ورزشگاه باشند.
زندگی هم کماکان ادامه دارد.كسی از تراکتور دلسرد نشده است كه پتك نتیجه نگرفتن در لیگ بر سرمان كوبیده شود.
همه واقفیم كه تغییرات زیاد بوده و نتیجه گیری تا به اینجای کار نه چندان عالی ،ولی دلیلی نمی شود که تراکتور تنها بماند. آنهم مقابل استقلال تهران !سخنمان با آنانی است كه پی كوچكترین موقعیت هستند در انتظار دادگاهی كردن تراکتور و تنها گذاشتن این تیم.

مطمئنا فردا با حضور من و تو نوار ناکامی ها پاره خواهد شد و با خیال راحت به فینال جام حذفی صعود خواهیم کرد و چشم انتظار بازیها آسیایی خواهیم بود.

ما دلسرد بشو نیستیم.برای آنانی که پی مایوس كردن هوادار هستند پیشنهاد میکنیم به فكر آزمودن راههای دیگری باشند!!

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *