پست وبلاگ

طعم گردشگری حلال

با راه اندازی سه نشان اینترنتی شامل «#حلال _گردی»، «#ظرفیت _ایرانی» و «#حلال _ I_Love»، شرکت کنندگان خانواده بزرگ این رویداد مهم در صنعت گردشگری کشور می‌توانند در شبکه‌های اجتماعی مجازی گرد هم جمع شوند و با ارائه نمونه آثار خود، گامی محکم در راستای معرفی ظرفیت‌های گردشگری کشور با شاخصه «حلال» در سطح ملی و بین المللی بردارند.

همچنین بر مبنای این اقدام تنها کافی است نشان‌های اینترنتی ذکر شده را در کنار آثار ارسالی مجازی خود در قالب متن، عکس و فیلم قرار دهند تا به صورت خودکار به خانواده بزرگ شرکت کنندگان سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری بپیوندند و در ایجاد حرکتی مثبت در راستای معرفی ظرفیت‌های گردشگری و شتاب بخشیدن به توسعه گردشگری کشورمان نسبت به  سایر رقبا، موثر واقع شوند.

در این راستا در فاز بعدی بهره مندی از نشان‌های اینترنتی اشاره شده، شرکت کنندگان قادر خواهند بود با حضور در مسابقه ای که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد؛ علاوه بر ارسال آثارشان در جشنواره مشارکت ملی گردشگری، حضوری جدی در رقابت حاشیه ای پیش رو داشته باشند و از جوایز تعریف شده بهره مند شوند.

این حالیست که نمونه آثاری که مجاز هستند در قالب نشان‌های اینترنتی «#حلال _گردی»، «#ظرفیت _ایرانی» و «#حلال _ I_Love» به اشتراک گذاشته شوند گستره وسیعی دارند و می‌توانند به نوعی بیانگر پیوند شاخصه‌های صنعت گردشگری متشکل از جاذبه‌های گردشگری، میراث فرهنگی و طبیعی، مراکز اقامتی، پذیرایی، آب و رسوم، سنن، فرهنگ، صنایع دستی، غذای بومی، طب سنتی و سایر ظرفیت‌ها با شاخصه تحقق دستورات دین مبین اسلام و دستاورد «حلال» در همه ابعاد صنعت گردشگری کشور باشد.

به گزارش دبیرخانه سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری، هم اکنون سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری از سوی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در چهار بخش فیلم، عکس، ایده و سفرنامه نویسی در حال برگزاری است و شرکت کنندگان تا ۱۵ مردادماه سال جاری فرصت دارند با ارسال آثارشان از جوایز نفیس این رویداد برخوردار شوند.

علاقه مندان شرکت در این رقابت ملی می‌توانند با مراجعه به سایت www.Irantourismfestival3.com ضمن ارسال آثارشان، از جدیدترین اخبار موجود، ساختار، داوران و سایر بخش های مرتبط با سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری آگاهی یابند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *