پست وبلاگ

حبیب علیه همشهری ها – حمودی برابر تیم سابق

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ مهمترین جدال هفته ششم لیگ برتر روز سه شنبه ۲۴ شهریور ماه از ساعت ۱۷:۳۰ بین دو تیم سپاهان و تراکتور رقم خواهد خورد. فارغ از تمامی اتفاقات فصل گذشته که همه نگاه ها را معطوف به این بازی کرده است، دیدار این دو تیم در چند سال گذشته با توجه به مدعی بودن دو تیم همواره از حساسیت های فراوانی برخوردار بوده است.

یکی دیگر از دلایلی که بر حساسیت های این بازی مهم می افزاید جابه جایی بازیکنان میان دو تیم است. علی حمودی و شجاع خلیل زاده دو بازیکن سابق سپاهان هستند که خدمت سربازی را به صورت اجباری در تراکتور خواهند گذراند و در صورت آمادگی و صلاحدید سر مربی برابر تیم سابق خود صف آرایی خواهند کرد و در سمت مقابل، حبیب گردانی بازیکن متعصب فصول گذشته تراکتور برابر تیم و هواداران شهر خود قرار خواهد گرفت.

نکته جالب توجه این رویداد مصاف احتمالی حمودی و گردانی برابرهمدیگر خواهد بود چرا که پست این دو بازیکن این مسأله را ایجاب می کند. اما این همه ماجرا نیست؛ هواداران تراکتور از کیفیت بازیهای پایان فصل حبیب گردانی گلایه هایی داشتند و خصوصاً به واقعیت پیوستن شایعه حضور گردانی در سپاهان دقیقا ۶ هفته مانده به پایان فصل بر چالش های این مسأله افزود.

با توجه به مصاحبه های اخیر گردانی در باره نحوه پیوستنش به سپاهان باید منتظر واکنش هواداران تراکتور در قبال وی بود. اگرچه پیش بینی مصدومیت یا محرومیت مصلحتی گردانی در بازی برگشت تبریز با توجه به پیش زمینه های قبلی چندان هم دور از ذهن نخواهد بود.

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *