پست وبلاگ

راهکارهای ایجاد توان رقابت خودرو سازان با تولیدات خارجی

به گزارش اکوتو ، حسین گروسی با اشاره به تشکیل کمپین مقابله با خرید خودروی بی کیفیت داخلی، گفت: تنها راه ایجاد انگیزه مجدد در مردم برای خرید خودوری ملی ارتقای کیفیت تولیدات ملی به گونه ای که توان رقابت با تولیدات خارجی را داشته باشند.
نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دولت باید با حمایت مستقیم بانک ها ارایه تسهیلات کارآمد به خودروسازی ها را جدی بگیرد، تصریح کرد: در حال حاضر کاهش هزینه تولید خودروی ملی یکی از راهکارهای ایجاد توان رقابت با تولیدات خارجی است که باید مدنظر مسئولان قرار بگیرد.
این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به تشکیل “کمپین خرید خودروی صفر کیلومتر ممنوع” گفت: در حال حاضر تنها راهی که به خودروسازی های داخلی در راستای فروش محصولاتشان کمک می کند تلاش برای ارتقای کیفیت و کاهش قیمت ها است.

ارایه وام‌های کارآمد به مشتریان راهکاری برای کمک به خودروسازی‌های داخلی است
وی با بیان اینکه ارایه وام های کارآمد به مشتریان خودروهای ملی راهکاری برای کمک به خودروسازی های داخلی است، تصریح کرد: در حال حاضر کاهش قیمت خودروهای خارجی تهدیدی برای خودروی ملی بی کیفیت و عدم تمایل مردم نسبت به خرید آن است.

روند تولید ملی با قیمت بالا و نازل ترین کیفیت آینده صنعت خودرو را با مشکل مواجه می کند
این نماینده مردم درمجلس نهم، با تاکید براینکه رونق تولید خودرو نیازمند وجود پیش فرض‌هایی چون حمایت دولت از تولیدکنندگان و ایجاد انگیزه‌هایی برای تولید با کیفیت است، افزود: دوره تولید محصولات بی کیفیت با برداشتن تحریم ها گذشته از این رو باید راهکار جدیدی برای کسب بازار چه در داخل و چه خارج دنبال شود.
گروسی ادامه داد: ادامه روند کنونی در تولید ملی با قیمت بالا و نازل ترین کیفیت آینده این صنعت را سخت با مشکل مواجه خواهد کرد.
عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: ادامه روند بی رغبتی مردم نسبت به خرید خودروی ملی رکود در بازار را رقم خواهد زد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *