پست وبلاگ

تردد از مرز ها بدون«گذر نامه» امکان پذیر نیست

سردار حسن کرمی افزود: زیرساخت ها در استان ایلام جوابگوی زائران نیست؛ اما استان خوزستان به علت پذیرایی از کاروان های راهیان نور، امکانات و زیر ساخت های فراوانی دارد، از این رو به کسانی که در نیمه جنوبی کشور زندگی می کنند، مرزهای استان خوزستان را برای رفتن به کشور عراق توصیه می کنیم.

وی با اشاره به اینکه ما آماده اعزام زائران به عراق از دیگر مرزهای کشور هستیم و این موضوع به پذیرش طرف عراقی منوط است، اظهار داشت: اعزام زائران به عراق از سایر مرزها در تفاهم نامه های میان ایران و عراق نیست و به علت فقدان امکانات زیر ساختی در این مرزها، شرایط اعزام در آنها وجود ندارد.

سردار کرمی با تاکید بر همراه داشتن گذرنامه برای زائران، تصریح کرد: بر اساس تدابیر اتخاذ شده، گذرنامه در پلیس راه های کشور کنترل و با نزدیک تر شدن به مرز این کنترل ها تشدید می شود .

فرمانده فرارگاه عملیاتی ظفر ادامه داد: با توجه به آمادگی دفاتر پلیس +۱۰ در سراسر کشور جهت صدور گذرنامه در تلاش برای تحویل گذرنامه در کوتاه ترین زمان ممکن هستیم.

وی گفت: با توجه به ایجاد زیرساخت ها در ۳ مرز خروجی کشور به عراق، امسال وضعیت بهتری از سال قبل خواهیم داشت و با عنایت به تقویت پلیس گذرنامه، کنترل روادید کمتر از ۱ دقیقه و در حداقل زمان ممکن برای زائران عتبات صورت می پذیرد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *