پست وبلاگ

گذرنامه زائران اربعین باید ۶ ماه اعتبار داشته باشد

معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت ضمن توصیه به متقاضیان سفر عتبات عالیات در ایام اربعین برای ثبت‌نام هرچه زودتر در سامانه سماح متذکر شد: گذرنامه زائران اربعین باید حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد.

حمید محمدی در گفت‌وگو با تسنیم درباره آخرین وضعیت صدور روادید و گذرنامه برای زائران اربعین حسینی اظهار کرد: متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی باید در سامانه سماح ثبت‌نام کنند و مدارک لازم برای این سفر را ارائه دهند.

وی ادامه داد: مشخص شدن تاریخ و مرزهای خروج و ورود اعزام زائران، اخذ بیمه و خدمات پزشکی و دریافت روادید(ویزا) جزو مراحل اصلی در ثبت‌نام اولیه زائران خواهد بود.

معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت تصریح کرد: گذرنامه تمامی متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی باید ۶ ماه اعتبار داشته باشد و همه کسانی که قصد عزیمت به مراسم اربعین را دارند پیش از ازدحام درخواست و شلوغی مراکز به این کار اقدام کنند.

محمدی متذکر شد: داشتن روادید(ویزا) و گذرنامه برای تمامی زائران اربعین حسینی الزامی است و هیچ کس نمی‌تواند بدون ویزا از مرزهای کشور خارج شود.

وی اظهار کرد: متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی بهتر است مراحل ثبت‌نام را هر چه زودتر انجام دهند تا بتوانند در فرصت باقی مانده زمان مناسبی را برای خروج انتخاب کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *