پست وبلاگ

گزارش کامل بازی تراکتورسازی-سیاه جامگان/ ناکامی تراکتورسازان مقابل چشمان پرشورها به عدد ۶ رسید

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ امروز از رقابتهای پانزدهمین دوره لیگ برتر در ایستگاه دوازدهم، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه یادگار امام تبریز مقابل تیم سیاه جامگان ابوالمسلم مشهد قرار گرفت که در پایان دو تیم با تساوی بدون گل متوقف شدند تا بار دیگر موج انتقادات به سمت مدیریت و سرمربی تیم روانه گردد.

این بازی که با قضاوت موعود بنیادی فر آغاز شد ۱۵ هزار نفر از هواداران در هوای نسبتاً سرد ورزشگاه یادگار امام حضور یافته بودند تا نشان دهند هنوز هم به قهرمانی تیم تراکتور در بازی های لیگ برتر امیدوار هستند.

بنیادی فر در این بازی سه بار دست به جیب شد که سهم مشهدی ها ۳ کارت زرد بود و بازیکنان تراکتور بدون دریافت اخطار بازی را به پایان رساندند. رضا عنایتی (دقیقه ۱۷) ، بهروز افشاری (دقیقه ۵۲) و امیر تیزرو (دقیقه ۸۰) اخطاری های این مسابقه بودند.

محمد ایرانپوریان و رضا عنایتی کاپیتان های دو تیم در صحنه ای در داخل محوطه جریمه تراکتور قلاویز شده و عنایتی داور مسابقه را مجاب کرد تا یک کارت زرد برای وی منظور کند. پس از این اخطار هواداران نیز حسابی از خجالت بازیکن سابق استقلال درآمده و به وی اعتراض داشتند.

عمده شعارهای هواداران در ابتدای مسابقه، اعتراض به اشتباه اخیر صدا و سیما در مورد بی احترامی به هموطنان تورک زبان بود. در اواخر بازی نیز هواداران پس از اینکه از نتیجه تساوی بدون گل تیمشان اطمینان یافته و تداوم ناکامی های تیم در بازی های خانگی را مشاهده کردند اعتراض هایی نسبت به مدیریت باشگاه روانه داشتند.

موقعیت های حساس بازی

ثانیه ۱۵: پس از عدم موفقیت ثاقبی در زدن ضربه سر در داخل محوطه جریمه تیم حریف، آگوستو سزار صاحب توپ شد و با شوتی دروازه سیاه جامگان را تهدید کرد که دروازه بان این تیم از عهده دریافت این توپ برآمد.

دقیقه ۹: طی یک ضربه کرنر که نصیب بازیکنان سیاه جامگان شده بود مهاجمان تیم مشهد دروازه اخباری را با ضربه سر تهدید کردند که اخباری به راحتی این توپ را مهار نمود.

دقیقه ۱۰: رفیعی به سمت دروازه حریف حرکت کرده و ثاقبی را صاحب توپ کرد و وی شوتی به سمت دروازه روانه کرد ولی این ضربه با واکنش زیبای محمد حسین عین افشار همراه بود و توپ به کرنر رفت.

دقیقه ۱۰: تراکتوری ها روی یک ضربه کرنر و پاس پشت محوطه جریمه رحمانی، رفیعی در یک مصاف تک به تک موفق به باز کردن دروازه حرف نشد.

دقیقه ۱۷: اشتباه ایرانپوریان در مهار بازیکن حریف باعث شد که عنایتی در موقعیت تک به تک قرار گرفته و ضربه وی با دخالت مدافعان دور شد.

دقیقه ۱۸: بازیکن تیم سیاه جامگان با پرتاب بلندی که روی دروازه تراکتور روانه شد، با ضربه سر تور دروازه تراکتور را نشانه گرفت ولی با دخالت اخباری توپ به کرنر رفت.

دقیقه ۲۲: ثاقبی که در این بازی یکی از بهترین بازی های خود را به نمایش گذاشت، در داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد ولی ضربه وی در چهارچوب عین افشار جای نگرفت.

دقیقه ۳۳: با اشتباه فاحش کاردوسو در دفع توپ، محسن دلیر صاحب توپ شد و عنایتی را در موقعیت تک به تک قرار داد ولی وی با قطع توپ فوق العاده اخباری روبرو شد تا نتیجه همچنان بدون گل باقی بماند.

دقیقه ۴۵: محسن دلیر که انگیزه های زیادی برای بازکردن دروازه تیم سابق خود داشت، با شوتی از پشت محوطه جریمه اخباری را به مشکل انداخته و وی با عکس العمل زیبا توپ را دفع نمود.

دقیقه ۵۲: ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه نصیب رحمانی شد ولی وی نتوانست تور دروازه عین افشار را نشانه بگیرد.

دقیقه ۵۴: رحمانی بار دیگر با ضربه شوت پشت محوطه جریمه دروازه حریف را نشانه گرفت ولی راهی به دروازه نداشت.

دقیقه ۶۱: رمسی در یک موقعیت تک به تک در محوطه جریمه تیم مشهدی صاحب توپ شد ولی ضربه ناامید کننده وی نتوانست طلسم گلزنیش را در این فصل بشکند.

دقیقه ۷۴: رمسی با سانتری، رفیعی را صاحب توپ کرد ولی ضربه سر وی با واکنش زیبای عین افشار، ستاره بی چون و چرای تیم سیاه جامگان روبرو شد.

دقیقه ۷۸: نریمان جهان دقایقی پس از ورود به بازی در داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد ولی ضربه تمام کننده وی در چهارچوب دروازه قرار نگرفت.

ترکیب تراکتورسازی: 

اکوتو

محمدرضا اخباری، محمد ایران پوریان، شجاع اخباری، کارلوس کاردسو، شاهین ثاقبی(آیان رمسی ۵۹)، سروش رفیعی، بختیار رحمانی، حمزه یونس، آگوستو سزار، احمد عبدالله زاده(سامان نریمان جهان ۷۴) و سعید آقایی

سرمربی: تونی اولیویرا

ترکیب سیاه جامگان:

اکوتو1

محمد حسین عین افشار، امیر تیزرو، میثم حسینی، سالار افراسیابی، سعید مهدی پور، احمد کامدار، محسن دلیر(۵۴ حسین زامهران)، غلامرضا عناینی، مصطفی احمدی، محمد حسین عین افشار، میلاد صفایی(جیمی داسیلوا ۷۴) و بهروز افشار فروغی

سرمربی: فرهاد کاظمی

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *