پست وبلاگ

گوشی‌های هوشمند شیائومی با سیم‌کارت همراه اول باندل شد

هدف کلی از این تفاهم نامه، همکاری و مشارکت انحصاری طرفین در زمینه گوشی های تلفن همراه Xiaomi به عنوان یکی از معروف ترین برندهای گوشی همراه چینی و بازه های قیمتی مشابه سرویس های ارزش افزوده و نرم افزارهای کاربردی این برند به منظور ایجاد ارزش افزوده برای مشترکان همراه اول و همچنین جلب مشترکان اپراتورهای دیگر در این بازه است.

این تفاهم نامه بین شرکت ارتباطات سیار ایران با شرکت آسوشید تجارت چین منعقد شد تا از این پس زمینه همکاری قانونمند شود.

همراه اول پیش از این با برندهای دیگری نظیر هواوی و سامسونگ نیز  قرارداد باندلینگ داشت که به گفته وحید صدوقی مدیر عامل اپراتور اول موبایل به نوعی توانستند دغدغه های این اپراتور را در بخش کیفیت و قیمت برآورده کنند.

قرارداد کنونی با شیائومی به صورت انحصاری است و نمایندگی آن به کشور آمده تا گوشی های در رده قیمتی ۵۰۰ هزار تا یک میلیون تومان را به مشترکان اپراتور اول ارتباطی ارائه دهد.

مدیر عامل همراه اول با بیان اینکه در نظر داریم کار تولید را نیز با این برند تجاری پیش گیریم اظهار کرد: این کار در فاز بعدی صورت می گیرد و قرارداد مشارکت برای ارائه طرح های باندلینگ تا سطح منطقه نیز پیش می رود.

این کار در راستای توسعه خدمات نسل های جدید ارتباطی نظیر LTE صورت گرفته و گوشی هایی که توسط شیائومی اراپه می شود قابلیت پشتیبانی از این نسل را خواهد داشت و با یوسیم همراه اول قفل شده است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *