پست وبلاگ

گوگل رکورد بورس آمریکا را شکست

افزایش ۱۰۱٫۲۲ دلاری ارزش سهام گوگل که معادل ۱۷ درصد رشد است، رکورد تاریخی را برای این شرکت به ثبت رساند. این کمپانی از آوریل ۲۰۰۸ همواره شاهد رشد قابل توجهی در ارزش سهام خود بوده و قله آن مربوط به ثبت ارزش ۶۱۵٫۰۳ دلار برای ارزش هر سهم در فوریه ۲۰۱۴ می‌شود.

ارزش ثبت شده کنونی که برای این کمپانی دستاورد تلقی می‌شود، بالغ بر ۶۵ میلیارد دلار به ارزش گوگل افزوده است؛ بنابراین ارزش کنونی برند گوگل ۴۷۸ میلیارد دلار است.

وال استریت ژورنال گفته با توجه به اینکه این رکورد روز جمعه برای گوگل به دست آمده، حدودا چهار میلیارد دلار به ثروت لری پیج و سرگئی برین به عنوان مؤسسان گوگل افزوده است.

همچنین خبرگزاری فرانسه درباره چرایی این رشد ارزش سهام گفته است که افزایش ۶۰ درصدی مدت زمان تماشای ویدئوهای شبکه تصویری یوتیوب توسط کاربران از طریق گوشی‌های هوشمند عامل چنین رشد بی‌سابقه‌ای در ارزش سهام این کمپانی آمریکایی بوده است.

البته این خبرگزاری اذعان کرده که سود ۶۵ میلیارد دلاری در یک روز، بالاترین رقم سود یک شرکت در تاریخ آمریکا است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *