پست وبلاگ

کمپانی خودروساز بی‌اِم‌وِ الفبایش را به گوگل نمی‌دهد

به گزارش اکوتو ، اکنون با تأسیس شرکت آلفابت کلیه امور مربوط به کمپانی گوگل در قالب هلدینگی فناوری محور، زیرمجموعه این شرکت شد و به گفته بنیانگذار آن فرصتی برای تصمیم‌سازی‌های راهبردی برای گوگل می‌شود.

در حالیکه اکنون دامنه سایت آلفابت (به معنای حروف الفبا) abc.xyz است، گوگل برای خریداری دامنه آلفابت دست به کار شده است؛ البته مالکیت اصلی دامنه Alphabet.com در اختیار کمپانی خودروساز بی‌اِم‌وِ (BMW) است و این شرکت هم به واسطه اینکه گوگل به سراغ نام تجاری آلفابت رفته قرار است اقدامی حقوقی برای رسیدگی به وضعیت آن انجام دهد.

گوگل معتقد است که افراد کمی تاکنون نام آلفابت از زیرمجموعه بی‌ام‌و به گوش‌شان خورده و از این جهت این کمپانی آلمانی نباید مخالفتی با واگذاری  این دامنه داشته باشد.

آلفابت اکنون در اختیار مدیریت ناوگان خودروی بی‌ام‌و قرار دارد و طی آخرین اظهارنظرهای رسمی مسئولان این برند، قصد آزادسازی و انتقال آن به گوگل وجود ندارد.

انتهای پیام/

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *