پست وبلاگ

گوگل،دکتر اینترنتی!

به گزارش اکوتو ، اگر احساس می‌کنید که به یک بیماری مبتلا شده‌اید و برخی از علائم آن را نیز دارید، توصیه می‌کنیم به‌جای مراجعه به یک پزشک متخصص، مشکلات خود را برای دستیار صوتی گوگل یعنی Google Now توضیح دهید.

گوگل به‌تازگی اعلام کرده است که اطلاعات پزشکی مربوط به بیماری‌ها را در پایگاه Knowledge افزایش داده است و کاربران می‌توانند با جستجوی نام بیماری و بدون واردشدن به سایت‌های جانبی، از اطلاعات مربوط به بیماری مدنظر خود با خبر شوند. با این تغییر، هنگامی‌که نام یک بیماری خاص را جستجو می‌کنید، در یک باکس جداگانه، اطلاعات مربوط به بیماری موردنظر شما نشان داده می‌شود.

گوگل مدعی است که تعداد بیماری‌های ثبت‌شده را به دو برابر یعنی ۹۰۰ بیماری از جمله بیماری‌های عفونی و گرمسیری افزایش داده است. حتی امکان ذخیره اطلاعات مربوط به بیماری جستجو شده در قالب فرمت PDF، در گوگل برای کاربران وجود دارد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *