پست وبلاگ

آمار بازدید آسمان نمای گنبد مینا از مرز ۳۰ هزار نفر گذشت

به گزارش اکوتو ، این روزها، مرکز علم و آسمان نمای گنبد مینا به یکی از مناطق پربازدید کننده در شهر تهران تبدیل شدهو همه روزه میزبان جمع کثیری از علاقمندان حوزه علوم فضایی از مناطق مختلف پایتخت و سایر شهرهاست.

اردشیر نوریان مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد در این زمینه گفت: برگزاری ویژه برنامه‌های مناسبتی‌، رصدهای شبانه و روزانه‌، برگزاری کلاس‌های آموزشی در رشته‌ها و مقاطع سنی مختلف و حضور اساتید و صاحب نظران حوزه نجوم و هوا فضا از مهم‌ترین دلایل افزایش آمار بازدید شهروندان از مجموعه مرکز علم و آسمان نمای گنبد میناست.

وی با بیان این‌که تا سی‌ام خرداد بیش از ۳۰ هزار نفر از مجموعه پلانتاریوم تهران بازدید کرده‌اند، تصریح کرد: استقبال مردم از ویژه برنامه‌های مختلف همچون برپایی جشنواره‌های نجوم و هوافضا‌‌، گرامی‌داشت روز جهانی نجوم و غیره بسیار رضایت بخش بوده است.

به گفته نوریان، با توجه به میزان استقبال شهروندان برنامه‌های دائمی و ویژه برنامه‌های آسمان نمای گنبد مینا، می‌توان ادعا کرد که این مرکز به یکی از قطب‌های گردشگری علمی و فرهنگی در شهر تهران تبدیل شده و با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در آینده نزدیک شاهد افزایش حضور گردشگران داخلی و خارجی از مرکز علم و آسمان نمای گنبد مینا خواهیم بود.

مدیر عامل شرکت نوسازی عباس‌آباد استفاده اقشار مختلف مردم به صورت فردی و خانوادگی از مجموعه‌های متعدد فرهنگی و تفریحی منطقه عباس‌آباد را یکی از اهداف اصلی این مجموعه عنوان و گفت: بر اساس آمار بازدید ۶ ماهه، آسمان‌نمای گنبد مینا توانسته توجه بسیاری از خانواده‌های تهرانی را به خود جلب و زمینه بهره‌مندی خانودگی شهروندان را از برنامه‌های این مرکز فراهم کند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *