پست وبلاگ

در صورت گم کردن وسایل در مترو چه باید کرد؟

احسان مقدم با بیان اینکه این ستاد تمام وسایل پیدا شده در خطوط مترو تهران را به صورت دقیق در سامانه ثبت و مراحل آن را تا انتها پیگیری می‌کند، گفت: هر وسیله‌ای که در خطوط پنجگانه مترو تهران پیدا می‌شود ابتدا به مدت یک هفته در انتظامات ایستگاه باقی می ماند تا در صورت مراجعه حضوری صاحبش به آن تحویل داده شود. اگر در این مدت کسی سراغ وسیله خود نیاید این شیء به ایستگاه مرکزی هر خط فرستاده شده و آنجا در سامانه ستاد اشیا پیدا شده ثبت و پس از یک هفته به ستاد مرکزی تحویل داده می شوند.

وی با بیان اینکه ماهانه حدود ۱۳۰۰ وسیله در این سامانه ثبت می شود افزود: پس از ثبت این اشیاء، صاحبان آن می توانند با شماره های ستاد تماس گرفته و جویای وسایل گمشده خود شوند که در صورت تطبیق مشخصات، این وسایل به آنها تحویل داده می شود.

مقدم تصریح کرد: لیست تفکیک شده اشیای فرستاده شده به ستاد در روزنامه‌های کثیرالانتشار و وب سایت مترو هم به صورت دوره‌ ای اعلام می‌شود. این اشیا تا دو ماه در ستاد باقی می مانند و اگر در این مدت صاحب آن پیدا نشد مراحل اداری طی شده و به انبار فجرحضرت امام مربوط به اموال بلاصاحب و بلا وارث تحویل داده می شوند. ضمنا مدارک شناسایی هم به مراکز صادر کننده فرستاده می شوند.

افرادی که وسیله‌ای در مترو گم کرده‌اند می‌توانند از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۶:۳۰ روزهای شنبه تا پنج‌شنبه با تلفن‌های ۳۳۹۰۰۱۷۲ و ۳۳۹۰۰۱۷۱ تماس حاصل کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *