پست وبلاگ

بچه ها گل کاشتید/با پست های خود تیم را حمایت کنید

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، پیروزی‌های تراکتور همیشه وحدت آفرین است و غرور ملی را بالا می‌برد. از پیروزی مهم‌تر اما، جنگیدن تا پای جان برای خوشحال کردن ۸۰ میلیون ایرانی در سراسر جهان است. وقتی می‌بینیم که مربی و بازیکنانمان تا سرحد توان، انرژی می‌گذارند و پا پس نمی‌کشند، به ایران و بازیکنان غیرتمندش احسنت می‌گوییم.

امروز آرزوی میلیونها ایرانی مشتاق فوتبال با بلند پروازی های همسایه عربی خود دست و پنجه نرم کرد. باید از همه تشکر کرد ، از بازیکنان غیور، کادر فنی فهیم ، کادر مدیریتی توانا و خصوصا از تماشاگرانی مشتاق تراکتور که این تیم را در دوحه تنها نگذاشته و یک پارچه تیم را تشویق و وظیفه خود را به بهترین وجه ادا کردند . فقط میتوان به همه این عزیزان گفت ” بچه ها متشکریم ..، بچه ها متشکریم ” . امروز لیگ قهرمانان آسیا برای تراکتور روزی پرشکوه بود.پس لطفا کنار بروید که قهرمان دوباره بازمیگردد.

بچه ها گل کاشتید/با پست های خود تیم را حمایت کنید

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

11 دیدگاه در “بچه ها گل کاشتید/با پست های خود تیم را حمایت کنید

  1. این تراختوراست این تیم بدون حمایت فدراسیون است این تیم اذربایجان است این بازیکنان تراختوراست ال سعود را له کردیم الهلال تیم با قدرت اسیا تحقیر شد از مربی با ارزش امیرپاشا تا بازیکنان وکادر فنی تشکر میکنم وامیدوارم پاختاکور بیاد والهلال حذف شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *